Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kivancsi vagyok a velemenyetek...

Nemo15 kérdése:

Kivancsi vagyok a velemenyetekre! Kilogok a sorbol ha a barataimmal vagyok, vagy akarkivel beszelek, nem hiszem hogy barki meg tudna erteni. Lehet h baj van velem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnem hogy megertsenek sott probalkoztam azzal is hogy megprobalok ugy tenni mint ok vagy hasonlitani a barataimra de rajovok hogy ez NEM EN VAGYOK...
2011. júl. 28. 23:10
1 2
 1/16 anonim válasza:
Te érted önmagadat?:) Maradj önmagad az a legfontosabb!:) Ezek után ha valaki azt mondja,h érti amit mondasz, akkor hidd el neki! Nem lehetsz túl bonyolult szerzet,( fogadd el,h nem vagy különlegesebb, mint más )hogy egy barátod se értsen meg. Ha pedig nem értenek, lehet,h nem a barátaid? Keress új ismerősöket, hátha akad valaki, aki tud ezen változtatni!:) Sose volt még senki akinél azt érezted volna,h megért?
2011. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Probaltam ismerkedni masokkal...de nem ertenek meg ok sem...meg annak is orulnek ha valaki ugy tenne hogy 1 picit is megert...A volt baratnoim megertettek vagy ugy tettek h ertenek de csak addig mig egyutt voltam veluk!...:(
2011. júl. 28. 23:30
 3/16 anonim ***** válasza:
Most hogy érted hogy nem értenek meg? Mit nem értenek meg benned?
2011. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
De konkrétan a viselkedésedet nem értik meg?
2011. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen...pl en nem nagyon bulizom,szeretek komoly dolgokrol beszelni,nem iszok,nem dohanyzok... es masoknak ez mar problema... nem szidkozodom,csendes vagyok...
2011. júl. 28. 23:50
 6/16 anonim válasza:
Szerintem ez nem kifejezetten probléma.. Persze,fiatal korában élje ki magát az ember, de azt te fogod érezni,h mikor akarsz majd elmenni erre vagy arra.. De egyébként mikor hívnak akkor elmész velük? És az,h komoly dolgokról szeretsz beszélgetni, nem tudom,h a többi lánynak mennyire, de nekem nagyon bejön!:)
2011. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Neha elmegyek veluk igen de sokszor nincs kedvem...mert kinek van kedven olyanokkal elmenni szorakozni akikkel nem erzi magat jol az ember...hat orulok hogy neked tetszik ez de masok nem rajonganak erte hogy komoly dolgokrol szeretek beszelgetni meg ilyesmi...szeretek hujulni is mint mindenki...de szerintem mindennek megvan a maga hatara...
2011. júl. 28. 23:58
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincs baj veled. Ilyen vagy. Ne hasonulj a többihez, inkább keress magadhoz hasonlókat. Nagyon jól vagy így...
2011. júl. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kosz...de mar kicsit unom hogy senkihez nem tudom magam viszonyitani...en keresgelek mar egy kis ideje...es hiaba...nagyon zavar hogy maganyosnak erzem magam mindig...
2011. júl. 29. 00:03
 10/16 anonim válasza:

Ééés ha megfigyeled, 2 ember máris megértett! ;)

És egyetértek, szerintem is maradj ilyen!:)

2011. júl. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!