Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan döntsek két dolog között?

Hogyan döntsek két dolog között?

Figyelt kérdés
Hogy miről van szó azt nem taglalnám mert hosszú. A lényeg hogy nem tudok dönteni és a mérlegeléstől még jobban összezavarodok... Van erre valami "pszihoblabla"? mert ahányszor eszembe jut, hogy most már el kéne döntenem mit válasszak, teljesen kétségbe esek.
2011. febr. 13. 19:53
 1/8 anonim válasza:

Szerintem vázlatszerűen azért valamit adjál nekünk hogy tudjunk segíteni.

Nem mindegy,hogy abban nem tudsz például dönteni,hogy pepsit,vagy cocát vegyél, vagy éppen,tételezzük fel,a párodnak bocsáss meg vagy ne.


A mérlegelés függ a helyzettől is.

2011. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én ugy szoktam h összeírom h melyiket miért lenne érdemes választani és amelyiknél jobbak vagy több a jó indok azt választom.

van egy idézet is ha személyek közül döntesz akk kérdezd meg magadtól hogy kiaz akinek azt mondanád h hiányozni fogsz és kiaz akinek azt h könyörgöm ne menj el.

2011. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Két dolog közül, tehát ebben az esetben két szak közül nem tudok dönteni. Mind a kettőben látok jó dolgokat, amik érdekelnek, de rosszakat is. Tehát, ha elkezdek ezen agyalni kétségbe esek, mert nem tudom melyik felé húz a szívem. A legszívesebben mind a kettőt csinálnám, de ez nem lehetséges. Döntenem kell és ez nagyon nehéz. Mert ha választom x szakot, akkor félek, hogy meg fogom bánni és mégis y szakra mennék, és fordítva.
2011. febr. 13. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:

gondolj bele, h milyen lenne ha az x illetve y fakton lennél

csinálj listát, stb.

2011. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne vesézz ki mindent annyira hanem ahogy helyesnek érzed ugy dönts
2011. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 D.Laci ***** válasza:
Pszichoblabla mindig van mindennel kapcsolatban de szerintem nem sokat ér. Amit tudsz csinálni, egy korábbi válaszoló már írta, írsz két listát miért jó ha az egyiket választom és miért nem, valamint a másikra is ugyanezt. A mennyiség magáért beszél. Ez már négy adat ami segíthet. De ha még nem késő szerezzél be pontos és hasznos adatokat mindkét szakról és hogy utána mire tudod használni.Amúgy is mindig mérlegelsz az életben hiszen így gondolkodsz. Két vagy több dolog között döntesz napi több százszor.
2011. febr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szobrászat és a rajz?
2011. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En mindig ugy dontok h feldobok 1 ermet es kivalasztom h fej iras stb...es lehet h gyerekesnek tunkik de ha esetleg magadba mondanad h ibkabb pl.orvos orvos akko meg van a megoldas:)
2016. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!