Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek a sötétben. Hogyan...

Félek a sötétben. Hogyan tudnám leküzdeni?

Figyelt kérdés
Este csak nagyon ritkán tudok elaludni egyedül. Ilyenkor olyan dolgoktól kezdek el félni mint a szellemek.Még ssoem találkoztam velük. Nem tom hogy léteznek e, de félek tölük. Lehet hogy ezt csak az agyam generálja?Mit tehetnék? kérlek segitsetek!
2009. febr. 13. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha vannak szellemek akkor mivan?Nem fognak semmit sem csinálni veled.Mert amikor esténként félsz akkor sem történik veled semmi.HA nyugodtan alszol akkor sem fog.Szóval akkor addig hallgass zenét..stb. még el nem álmosodsz.
2009. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Ne félj,csak higgy, nincsennek.

Tarts magad mellett egy zseblámpát, és, ha kell kattinsd fel.

2009. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egy sólámpát kellemes lazító fénye van aludj el úgy hogy az világít,és ne gerjessz magadban félelmet az iránt ami nincs ott
2009. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű.. kösd le magad mással (: Én pl mikor féltem éjszaka, úgy aludtam el, hogy játszottam a telómon.. De zenét is hallgathatsz, bár én azt nem ajánlanám (:

Ébredtem már arra, hogy fulladozok a nyakamra tekeredett fülhallgatótól :S

2009. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az eddigi válaszolóknak! : )
2009. febr. 13. 15:35
 6/14 yuda ***** válasza:
Kérj meg valakit,hogy legyen veled a szobában:leoltjátok a villanyt és beszélgettek kicsit,ha közben eszedbe jutnának a szellemek,pl.a szekrényben volnának,-akkor feloltjátok a villanyt és együtt megnézitek,hogy nincs ott semmi-a lényeg, hogy valakivel együtt-így pár alkalom után,már annyira megnyugszol,hogy nem lesz szükséged segítőre.
2009. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
CSAK a szellemektől félsz, vagy valami mástól is?
2009. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát igen inkább azoktól..szóval ilyen hogy UFO meg mumus ilyenekben nem hiszek :)És a szellemekben sem szeretnék de az a baj hogy annyi ilyen agyleszivó műsort láttam hogy sajnos elkezdtem félni tölük :S
2009. febr. 14. 07:43
 9/14 anonim ***** válasza:

És az agyleszívó műsorokban mit hallottál?

Mert tudomásom szerint az ilyen műsorokban is arról van szó, hogy:

- Szellemek többszáz éves házakban vannak, nem panelokban vagy nemrég épült kertes házakban.

- Szellemek ott vannak, ahol valaki erőszakos halált halt.


Ha a Ti házatokban senki nem halt meg, és nem többszáz éves, akkor egyáltalán nincs okod aggódni, még az agyleszívó műsorok szerint sem.

2009. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát aztnemtudhatom hogy elözöleg meghalt e itt valaki de például a dédpapám a lakásban halt meg..
2009. febr. 14. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!