Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek a sötétben! Mit tegyek...

Félek a sötétben! Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Minden este alig birok elaludni a sötétben. Úgy érzem mintha mögöttem lenne valaki vagy nézne. Már kiskorom óta félek. Olvasok itt sok szellemi tapasztalatról és jobban megijeszt, már megfogadtam, hogy nem olvasok ilyeneket de érdekelnek!..
2011. júl. 13. 18:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem azért van mögötted, hogy nézzen, hanem hogy vigyázzon rád.Az égvilágon semmi nem történhet ellened, csak érted. Érted?
2011. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Papla ***** válasza:
100%
Szia, kis koromban én is féltem a sötétben, kinevettek, de tisztáztam magamban hogy semmi se változik, először én is hangokat hallottam mert beképzeltem magamnak... csak annyi a lényeg hogy tisztázd magad, ajto legyen nyitva, ha fontosnak érzed egy kis éjjeli lámpa, de a szobában fényben és sötétségben is ugyanaz minden
2011. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
53%
A felelem az vonzodas is egyben.
2011. júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 GomalFace ***** válasza:

Én n sem érzem jól magam sötétben.

Ha messze van a villany, fölkelek résnyire nyitott szemmel és valami dalt dúdolok. Az elveszi a figyelmemet a sötéttől.

2011. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Kanadai vagy?
2011. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
Én amikor kisgyerek voltam szintén féltem..de ezért kiálltam a sötétbe este...és vártam hogy történjen valami...semmi nem történt...és rájöttem hogy csak butaság volt...
2011. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 kettőspontdédé ***** válasza:

kanadai vagy? xDDDDD


Egyébként kiskoromban én is féltem. használtam egy kis-sólámpát, és könnyebben elaludtam, aztán már nem is kellett a só lámpa.

2011. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagyok de még én is nagyon félek:(
2011. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze van a természetfeletti lényekhez?
2011. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ne félj, a szellemek vigyáznak rád!
2011. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!