Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem szeretheti valaki,...

Miért nem szeretheti valaki, hogy ha kiszolgálják?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Én szeretem, kivétel pasi esetében.


Mert pl. idegesített hogy az exeimet úgy ugráltathattam ahogy akartam és egy szavuk nem volt és a végén már annyira untam hogy direktbe feszegettem a határokat... ez nekem nagyon papucs.

2011. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem minden Nő szereti ha kiszolgálják. Persze van ki jobban, van ki kevésbé... De nem csak nők, a férfiak is szeretik ha érezhetik, hogy gondoskodnak róluk.


Persze extrém esetben, pl ha a srácnak az okoz örömet, hogy teljesen szolgája legyen a nőnek,nem biztos hogy jól sül el, hisz nem mindegyik nő vevő erre.


Arról meg ne is beszéljünk, hogy pl egy balesetes,teszem azt tolószékes ember sem feltétlen szereti, ha teljes mértékben kiszolgálják, hisz benne is van büszkeség és szeretné maga intézni azt amit tud.


Én személy szerint szeretem, ha néha kiszolgálnak, ugyanezt megteszem a páromnak is, így kettőnk között megvan ez az egyensúly. Sem ő sem én nem viszem túlzásba :)

2011. febr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!