Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha valaki megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki megcsal valakit, akkor az illettő szeretheti még azt akit megcsalt?

Figyelt kérdés
Úgy volt az egész, hogy nyáron szakítottunk 2 hétre, de ő elvileg engem szeretett, és én is őt. Ebben a 2 hétben történt a dolog, de viszont egy hete mondta el nekem. Nagyon megbánta láttam rajta, és ha szégyen ha nem, fiú létére elkezdett sírni, hogy higgyem el hogy ő csak engem szeret,, és csak értem él. Pont mostanra terveztük az összeköltözést, az eljegyzést minden jó lenne, és most nem tudom , hogy pontosan mit is gondolok erről. Tudom,hogy engem szeret meg minden, de a bizalom már régen elveszett az én részemről,és nem tudom mi tévő legyek :(:(
2011. okt. 6. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Niki a neved?
2011. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nem Niki :) De miért?
2011. okt. 6. 17:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy volt az egész, hogy nyáron szakítottunk 2 hétre,"

Akkor ha együtt se voltatok akkor ki beszél itt megcsalásról? Külön mentetek, lehet így próbált téged elfelejteni, mert gondolom nem úgy beszéltétek meg hogy 2 hétre szakítunk majd újra összejövünk...

2011. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakítottatok és akkor történt a dolog? Akkor mi a probléma?

Akkor nem jártatok,nem?

2011. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy Nikit aki pont így mesélte el hogy megcsalta a barátja meg hogy bevallotta...
2011. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja értem:) Igen szakitottunk akkor, de nem erről van szó, ha én szeretek valakit, akkor nem csalom meg.. Nem így van? De az a durva , hogy ő szakitott velem,mert úgy volt, hogy elkell költöznie. Oké nem hisztiztem beletörődtem... erre két hét múlva felhív, hogy én vagyok a mindene, nem tud itt hagyni, hiányzok neki. Akkor most, teljesen mindegy hogy együtt voltunk e vagy sem, ha valaki szeret valakit akkor nem megy félre másik csajjal.
2011. okt. 6. 17:58
 7/8 anonim ***** válasza:

De ha szakítottatok akkor már nem voltatok együtt, és ha szakítás volt akkor volt valami probléma a kapcsolatotokban . Az a kaland pedig ráébresztette arra a bizonytalansága amit a szakítás hozott elő, hogy fontos vagy számára.

És megbánta, bocsánatot kért.

2011. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen volt probléma, méghozzá elég nagy.. cirka 150 km :S De megoldottuk már, minden időt együtt töltünk =)
2011. okt. 6. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!