Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kezdek el mosolyogni ha...

Mady kérdése:

Miért kezdek el mosolyogni ha valaki rámnéz sokáig, vagy a tanár lecsesz?

Figyelt kérdés
Mindig ha valaki engem bámul vagy a tanár üvöltözik velem elkezdek mosolyogni ő meg azt hiszi hogy kinevetem de nem tudom miért van
2011. febr. 22. 22:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van, de nekem nem csak zavaromban van így, egyszerűen nem tudok nem vigyorogni az emberekre. Ha beszélgetek egy tanárral vagy ismerőssel, akkor se bírom ki vigyorgás nélkül. Szerintem ez nem baj, sőt:) Szeretek mosolygós lenni. A válaszadóknak pedig üzenem, hogy ezt tényleg nem lehet irányítani, szóval csak emiatt ne szidjátok le a gyermekeiteket, mert az olyan, mintha pl azért szidnátok őket, mert psilognak
2011. febr. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki rád néz, és elmosolyodsz, az nagyon jó tulajdonság. =D

A tanárnál már kevésbé előnyös, de szerintem ez azért van, mert nem veszed őt komolyan. Vagy nincs eléggé bűntudatod...

Ha rosszul érzed magad, amiért nem bírtad ki mosoly nélkül a fejmosást, akkor szerintem gondolkozz el még egyszer azon, hogy miért lettél lecseszve.

2011. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk beszélek órán szól hogy ne beszélgessek és a szemembe néz én meg elkezdek mosolyogni ő meg azt hiszi hogy kinevetem :S.De eddzővel is igy van amikor büntiből kell sprintelnem egy csomót akkor is amikor rámnéz mosolygok vagy bárki.Lehethogy zavarban vagyok ilyenkor
2011. febr. 24. 18:52
 14/15 anonim ***** válasza:
Én tudom az okát. Tudat alatt félsz az illetőtől és a mosolygással próbálsz védekezni a támadása elől, ezzel csökkentve az éles szituációt amiből rosszul jönnél ki.
2011. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én csak akkor vigyorgok, ha leb*sz a tanár, mondanom sem kell, hányszor kerültem emiatt slamasztikába.XD

A tanár mindig azt hitte, direkt csinálom, és hiába mondtam, hogy ez automatikus reakció, nem hitte el.:S

2011. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!