Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem hogy az emberek...

Úgy érzem hogy az emberek dinkának és bénának néznek, miért? Pedig tök átlagos 15,5/L vagyok.

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért, mert most is feltettél egy olyan kérdést, amire így, ebben a formában nem lehet értelmes választ adni..


Hogy miért is nem?

"Úgy érzem..." - Lehet hogy rosszul érzed...?

"az emberek" - Hát ez elég tág fogalom...

"dinkának és bénának néznek" - Honnan veszed? Ez miben nyilvánul meg?

"Pedig tök átlagos vagyok" - Honnan tudod? :) Ráadásul az "átlagos" sem mindenkinél jelenti ugyan azt.

A "miért"-nek meg had ne mondjam hány különféle oka lehet - különösen a fentiek tükrében - amire én látatlanul, ismeretlenbe, semmi infó alapján nem fogok tudni megalapozott válasz adni. És más sem. Kivéve a trollokat, de abban nem lesz köszönet:)


Na szóval lehet, hogy ezért :)

2011. febr. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 •ß• ***** válasza:
32%
15,5 ... azt a fél évet mindenképp meg kell jelölni,nehogy már valaki taknyos 15nek nézzen.........istenem..
2011. febr. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nem hinném hogy bármi fura lenne benned, de am már máshol is láttam 15,5/L...


7353 napos és 760 perces lány.

2011. febr. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kösz szépen a válaszokat ku..vára sokat segítetetek
2011. febr. 23. 23:01
 5/14 anonim ***** válasza:
Szeretlek ugy ahogy vagy ! :)
2011. febr. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

23:01 - Fuss neki még 1x a kérdezésnek, mert erre mást továbbra sem tudok mondani:


"feltettél egy olyan kérdést, amire így, ebben a formában nem lehet értelmes választ adni.. "

2011. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

7353 napos es 22,75 oras csaj vagyok.


Megis hogy gondoltad hogy tudjuk miert tartanak furcsanak ha egyaltalan nem ismerunk?

Semmi nem irtal magadrol!


Hulye kerdesre hulye valaszokat fogsz kapni.


En az irasodbol annyit vettem le hogy idegesito ahogy kiirod azt a felevet - mar mashol is fogtam a fejem hogy atyaeg vajon a negyedeveket is kiirja? - lehet van meg par fura dolgod amit az emberek nem toleralnak.


De talan ha irnal a napjaidrol vagy hogy mit szeretsz csinalni tobbet irhatnak. Es akkor nem "ku...vara sokat segithetnenk" 


Eddigi velemenyem:

Nem tudsz megfogalmazni egy kerdest,

Es utana felkapod a vizet, ha a hulye kerdesedre az emberek szinten hulyeseget irnak, ergo gyerekes vagy meg... Nem mintha ez ennyi idosen baj lenne. 

Amugy eddig csak tipikus 15,5 evesnek tunsz - haha nah csak szivatlak nem kell komolyan venni, de ezt nem hagyhattam ki.


Nem tudom hogy civilben hogy reagalod le a kritikat, de most megnezem mit irsz erre vissza es mar abbol is tudunk kovetkeztetni arra hogy milyen lehetsz, jobban mint a kerdesbol.


Jah es csunyan beszelsz...


Rolam par tudnivalo:

Kegyetlenul oszinte, civilben csak ha pialtam, jozanul nem bantom az embereket tobbnyire

Kritikus de nagyon - es nehogy azt higgyetek hogy magammal szemben nem, sajat magamnak allitom fel a legmagasabb mercet, csak masoktol is elvarnek egy bizonyos szintet

Asszem kezdek bekepzelt lenni- az onbizalomhianybol atestunk a lo tuloldalara - ez ratesz meg egy lapattal az elso ket pontra :)))


Varom valaszod, es kapod a kritikat: hideget meleget mindent :)

2011. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 xyzkds ***** válasza:
Aranyos vagy... :)
2011. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Szerintem egy kicsit tényleg osztjátok szegény lányt! Bevallom én is megmosolyogtam h "15,5", de ugyanakkor eszembe jut az is h én is voltam 15 éves és mikor már eltelt fél év jó párszor mondhattam az embereknek mosolyogva h na de én már 15 és fél vagyok v mikor 15,75 voltam ( :DDD ) akkor büszkén mondtam h mindjárt 16 vagyok :) erre ti miért nem emlékeztek? merthogy nem tudom elhinni h ti ilyet kisebb korotokban nem csináltatok, és most kedves "tök átlagos lány" nem a korodat degradálom, csak próbálom emlékeztetni a bölcs "fölnőtteket" arra amit a leginkább elfelejtenek: ők is voltak gyerekek. Ezért nehéz oly sok embernek a gyerek nevelés. Nem érti h h lehet a gyerek ilyen "hülye", miért csinál annyi baromságot, "érthetetlen dolgot", holott csak figyelembe kéne vennie, h hány éves az a "szerencsétlen" és h az ő korában ez természetes!


Kedves "dinkás és béna lány" neked meg csak annyit, hogy gondolod mi meg tudjuk mondani neked h miért? Milyen választ vársz a kérdésedre? Először azt gondold át, és utána fogalmazd meg úgy a kérdést, h tudjunk rá válaszolni. Vagy most írjam azt, h azért néznek bénának mert túl alacsony, szemüveges, pattanásos, szénahajú, ajakpiercinges emos vagy, mikor azt sem tudom h nézel ki? :) értesz ugye? Legalább csatolj egy képet, vagy írj pár tulajdonságot magadról, ugy talán könnyebb!


Minden jót!

2011. márc. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
70%
ha valaki burazik mondjad meg kapja be s kesz szarjad le oket legy laza es tobbet nemfognak idetlenek nezni ez garantalt...
2011. márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!