Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tegyem rendbe az életemet?

Hogy tegyem rendbe az életemet?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves lány vagyok. Ebben a tanévben zuhanórepülésben haladok...de nem csak ez az egy probléma. Le szeretnék fogyni. Nem drasztikus módszerekkel, természetesen. Van, hogy éjszaka elalvás előtt eldöntöm, hogy holnaptól minden más lesz: a tanulás lesz számomra az első és igenis le fogok fogyni akaraterővel. Ilyenkor általában olyan boldog vagyok, mert már látom magam előtt a célt :) Másnap reggel még tart ez a motiváció. De mikor hazaérek a suliból minden megváltozik: itthon kiürítem a konyhát majd holnap újrakezdem-elvvel és a tanulást mindig óráról órára eltolom. Persze a nagy tanulásból semmi sem lesz, mert elhatározom, hogy csak azért kapcsolom be a számítógépet, hogy tudjak zenét hallgatni, utána "csak 5 perc még és megnézem a leveleimet" és este azon kapom magam, hogy az egész délutánomat már megint gépezéssel csesztem el és nem tanultam semmit. Régen nem ilyen voltam...akkor volt még önfegyelmem és akaraterőm is. Megint ugyanaz a lány akarok lenni. Mit tegyek? :S
2011. febr. 24. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:

buntesd magad, ha nem a celodnak megfeleloen jarsz el. Nincs csoki a heten ha nem mesz el futni vagy nem irod meg a kemia lecket pl.


Keress ki idezeteket amik motivalnak es ragaszd a tukrodre. Hallgass olyan zenet es nezz olyan filmet ami lelkesedesben tart.


A gond a cellal van. Le akarsz fogyni.


Miert akarsz lefogyni? Hogy vekony legyek


Miert akarsz vekony lenni? Hogy legyen onbizalmam


Mit tennel ha lenne onbizalmad? Kezilabdaznek es lenne egy jo pasim.


Szedd izekre, hogy mi a terved azzal amit el akarsz erni!

2011. febr. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

es siettesd a pillanatot amikor ezeket meg teheted.


Az ora ketyeg. 16 eves vagy borod meg rugalmas lehetsz meg bombavekony hidd el, barmilyen sertes is vagy most.

2011. febr. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne reggelizz,ebédelj rendesen ahogy kivánod,vacsira meg max egy szendvics...hal pl krumplival jó,az nem hízlal
2011. febr. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) De lenne egy kérdésem. Ha ízekre szedem, hogy mit miért akarok az miként segít?
2011. febr. 24. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Rosszul fogalmaztam az izekre szedessel. Pontosan meg kell hatarozni, hogy miert harcolsz miert nelkulozod a csokis muffint, miert kenyszerited magadra az izzaszto tornat.


Ha ezt nem teszed meg nem lesz mi motivaljon.


Le akarok fogyni hogy ne legyek drazse. Ez olyan mintha penzt akarok, hogy ne haljak ehen. Eppen annyira lesz penzem hogy ehen ne haljak te pedig eppen annyira fogysz le hogy a merlegnek ugrik a mutatoja 4 et lefele amit egy nagy zabalassal unnepelhetsz


Le akarok fogyni mert be akarok szallni a tanccsapatba, mert en is tancolni akarok es produkciokban szerepelni


Le akarok fogyni mert nagyon tetszenek a csinos ruhak amiket en is akarok hordani


Mindezt hogy? Most vagyok 79 kilo. Nyar vegere 57 akarok lenni. Ird fel tedd ki a tukorre falra, agy szelere ahol latod. Augusztus 28 fogyokura vege. Kezdothet a testedzes.

2011. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!