Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért változik percről percre...

Miért változik percről percre a "véleményem"?

Figyelt kérdés
Holnap gyakrolatom lesz, mert vendéglátós iskolába járok. Ma délelőtt arra gondoltam, hogy mennyi sz@r, meg hogy mennyire nem akarok menni. Most a délután már mást gondoltam, vagyis még sem annyira sz@r, ki lehet bírni. A fogorvossal ugyan ez. Itthon izgulok meg minden, hogy hogy fog fájni. Mikor odaérek elmúlik és már alig várom, hogy behívjon.
2009. febr. 15. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Odaérsz és rájössz ha izgulsz attól nem lesz jobb, minél előbb megvan annál jobb....

Szerintem a tudatalatti miatt...

Amugy én is ugyanigy vagyok a fogorvossal...

2009. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert valahol mégis tudod, hogy nem lesz baj. Én így mentem szóbeli érettségire, majdnem elbőgtem magam itthon indulás előtt, hogy nem tudok semmit, hát, ez annyira "bejött", hogy a végén kitűnőre érettségiztem.

Szóval benned van minden, csak visszatart a tudat, de ha már ott vagy, valahogy előjön tudatalatt, hogy mégse vagy bajban, és ez felülírja a félelmeidet.

2009. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert minden vélemény a kedvedtől függ! ha jobb a kedved, akkor mindent jobbnak is látsz, ha rosszabb a kedved, mindent rosszabbank látsz.. ne engedj a rossz kedvnek (ami gyakran tudat alatt van!!)
2009. febr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pff... jó neked... én pont fordítva vagyok a fogorvossal... Ithon, jajj, de jó, szép fogaim lesznek, amikor meg behív, úgy be vagyok *osva, hogy csak na... nagyon félek a fogorvostól, pedig 3 nap múlva 3 fogamat is húzzák, és még utána fogszabályzóm is lesz...:/ félek :D
2010. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*itthon :D
2010. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!