Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt mondják beképzelt vagyok....

Azt mondják beképzelt vagyok. Én nem tudtam róla, de akkor mit csináljak, hogy ne ezt higgyék? Ti miért gondoljátok valakiről, hogy az?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az (szerintem), bár azt hiszem, ezt én tudom a legjobban, de mindegy, akkor ezek szerint ők így látnak engem. Ki akarom próbálni, hogy milyen lenne, ha egy időre szerénynek látnának, de nem tudom mit csináljak ahhoz, hogy tényleg észrevegyék.

Szerintetek? Mitől néztek valakit beképzeltnek?


2011. febr. 25. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon hangsúlyozza az illető hogy valamiben jó, mutogatja a dolgait, büszkélkedik vele, úgy mondja meg a magáét mintha az lenne a világon az egyetlen igazság..stb.
2011. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Engem is sokan beképzeltnek gondolnak, mert elismerem, ha jól csinálok valamit, vagy jó vagyok valamiben. Ne foglalkozz velük, az álszerénység a legidegesítőbb dolog a világon. Ha meg valamit nem tudsz és nem megy, akkor azzal ne vágj fel.
2011. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jójó, de pont azt szeretném kipróbálni hogy extrém szerény leszek, és hogy ahhoz mit szólnak majd. :)

Amúgy az elsőnél azok szerintem nem illenek rám. Bár szerintem én nem is vagyok beképzelt. Nem baj. :)

2011. febr. 25. 18:50
 4/4 anonim válasza:
ha Te úgy érzed hogy ilyen vagy alapból....akkor velük van a probléma.ne játszd el hogy szerény lettél:))
2011. febr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!