Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi alapján gondolják az...

Mi alapján gondolják az emberek valakiről azt, hogy szorgalmas, jó tanuló?

Figyelt kérdés
A múltkor pár csoport társam megkérdezte, hogy sikerült X tárgyból a ZHm, és én mondtam, hogy megbuktam rajta (mondtam én ezt a lehetső legnagyobb természetességgel, főleg, hogy az emberek egyébként is nagy %-a megbukott a ZHn), erre ők teljesen ledöbbentek, hogy ők nem hitték volna rólam, hogy én megbuktam, mert olyan "szorgalmasnak nézek ki". Aztán meg mondtam nekik, hogy még egy másik ZHn is megbuktam, amin viszont az emberek többsége átment (én bele se néztem az anyagba), azon meg aztán teljesen "kiakadtak". Ezt az alapján gondolhatták, hogy olyan gátlásos meg nem builizós emberke vagyok? És abból, ha valaki csendes miért következik az szerintük, hogy akkor már szorgalmas is?
2010. jan. 8. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
mert hát mi a fenét csinálnál buli helyett, ha nem tanulsz? :P
2010. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Komolyan így gondolkoznak az emberek, vagy viccből mondtad? :D Miért, amikor a bulizós emberek éppenséggel nem buliznak, akkor rögtön előkapják a tankönyveiket? :D
2010. jan. 8. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg fogsz lepődni, de komolyan ezt gondolják. :D
2010. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!