Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek? Ti hogy gondoljátok?

Szerintetek? Ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
az van,hogy szemüveges vagyok,és át akarok térni a lencsére.csak hogy mindenki azt mondja hogy szemüvegben sokkal jobb meg igy nagyon furcsa ... :S de én nem látom ugy... és én ezt gáznak érzem. nektek van olyan szemüveges ismerősötök,akik furcsák szemüveg nélkül ? és ti is ,,furinak" látjátok? kb mennyi ideig tart amig emgszokják ?:s mert ez így nagyon kellemetlen nekem ...
2010. máj. 10. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát ha sokáig szemüveg nélkül látnak akkor elsőre furcsa...

visoznt nem hiszem hogy sok idő kell hogy megszokják

2010. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
van akinek sokkal jobban áll a szemüveg :)(osztálytársam is most próbálta ki a lencsét de mondtuk h nemjó igy, neki jobban áll a szemüveg, szal vszinü szemüvegesmarad) kérdd ki mások véleményét ha érdekel :) ha nem akkor meg azt hordd amelyik kényelmesebb :)
2010. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Barátnőim közül 3-nak szemüvegje van,és csak 2 szokatlan szemüveg nélkül.Mondjuk én a múltkor nem vettem észre,hogy barátnőmön nincs rajta a szemüveg.Hogy miért nem rakta magára?Elfelejtette.

Hordj lencsét,ha akarsz!Ne adj mások véleményére!Lehet,hogy a lencse jobb lesz számodra,ha kellemetlennek érzed a szemüveget.Csak vigyázz a lencse berakásával meg kiszedésével!Ez a fontos,hogy megtanuld.

2010. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi mkinek :)

am épp ez a baj ... hogy valaki azt mondja,hogy szemüveggel jobb,valaki emg azt hogy nélküle... de az egyik barátnőmnek fel se tűnt. és állitolag nekem jól áll... de én akkor se szeretem :S

2010. máj. 10. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!