Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elégedett vagy a 2 adottságoddal?

Elégedett vagy a 2 adottságoddal?

Figyelt kérdés

Valaki lábra hízik és hasra kevésbé.

Valaki hasra, a lábai pedig vékonyak.

-Te melyik vagy?


Valakinek a matek/fizika megy sokkal jobban.

Valakinek a magyar.

-Te melyik vagy?


Örülsz neki?


2011. febr. 25. 19:54
1 2
 1/11 habibi ***** válasza:
én a lábrahízós vagyok és a suliban minden tantárgyból 5-söm volt, de a magyart mégis utáltam
2011. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hasra hízom, és a magyar megy jobban. Igen örülök, hogy "csak" ennyi bajom van. Örülök, hogy iskolába járhatok - mert ez azt jelenti, hogy okosodhatom. Örülök hogy hízom - mert ez azt jelenti, hogy van mit ennem. Van aki mit nem adna egy kis feleslegért. És itt nem az 50 lányokra gondolok, hanem a 20 - 30 kilós afrikai emberekre... Százezren csak álmodoznak arról hogy tanulhassanak - én ezt ki is használom. Igen, ÖRÜLÖK neki ....
2011. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szamóca. ***** válasza:

hálistennek nem vagyok hízékony. ha nagyon választani kéne inkább hasra, de oda se sokat. örülök neki hogy nem sokat hízok. nem örülök hogy annyit is hízok. Még akkor sem, ha az éhező kisgyerekek irigyelnek ezért. Más társadalom, más elvárások, más problémák. attól hogy az éhező kisgyereknek rossz mert nem tud mit enni, még elég sz*r a túlhízott 3-4százkilos egy-két embernek is, aki a hormonjai miatt már fel sem bír állni.

magyaros voltam mindig is. örülök neki, mert értékelem a szépet. de nem örülök neki, mert a munkaerőiacon ez kevésbé ekresett.

2011. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 haggyámán ***** válasza:

Egyáltalán nem tudok hízni.

Nekem a matek megy jobban.

2011. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
úgy értem valakinek a lábai, valakinek a hasa a vékonyabb..
2011. febr. 25. 21:27
 6/11 haggyámán ***** válasza:
Nekem mindkettő vékony. :-)
2011. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor te vagy minden női álom megtestesítője:)
2011. febr. 25. 21:41
 8/11 szamóca. ***** válasza:
karcsú, nagy mellel feszes popsival? XD
2011. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
fenekemre hízom, és humán agyú vagyok:)
2011. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én mindkettőre hízom, sajnos, de akkor talán már inkább hasra, és nem örülök neki.:D

Magyarból és matekból egyaránt jó vagyok, viszont a reál tárgyakat jobban szeretem, mert azokat többnyire csak meg kell érteni, a magyart meg magolhatom estig.

2011. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!