Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem vagyok soha elégedet...

Miért nem vagyok soha elégedett magammal és miért nem tudom néha "elengedni" magam?

Figyelt kérdés

Amikor egy rólam készült képet megnézek, tiszta hülyén érzem magam. Olyan nem is tudom, "nyomorékan" ülök vagy állok ott.. Mint aki teljesen magába fordul.

És nem tudom mi van velem, de mindig azokkal nem tudom elengedni magam akiket a legjobban kedvelek.


2010. nov. 12. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel.

Túlságosan önbizalomhiányos lehetsz,nem?Mert mondjuk nekem ez a probléma.

Nem is vagyok túl fotogén, így nem szoktam magam fotózgatni.

Biztos, hogy te is másképp látod magad, mint ahogy mások látnak téged... Csak beívódott a fejedbe az, hogy te nem vagy elég jó. Kotorássz az emlékeidbe, h ogy ez mióta , és miért történt így , hogy így állsz magadhoz?

Biztos vagyokb enne, hogy neked is vannak előnyös tulajdonságaid. Írd fel azokat, és koncentrálj csak azokra, ne a hibát keresd magadban.

2010. nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan feszült vagy mert megakarsz felelni másoknak.

Amikor egy régi képen nézed magadat arra gondolsz 'jé, de nyomorék voltam itt, meg ott...' de amikor csinálnak rólad egy újabb képet ugyanolyan gyér a kiállásod. Ezen lehet változtatni, elsősorban úgy hogy több önbizalmat szerzel, kezdésnek keress valami olyan képet magadról ahol úgy állsz mint egy király :)

2010. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne nézz tv-t.
2010. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom miért. félsz? félsz hogy mit gondolnak rólad?

szégyenled magad? gáznak érzed magad? ha igen AKKOR változtass! csak te tudsz magadon változtatni hogy olyan valaki legyél akit fel mersz vállalni. sok sikert!:)

2010. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!