Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Nem vagyok sehogy...

Mit tegyek? Nem vagyok sehogy se elégedett magammal.

Figyelt kérdés

nem ugy nézek ki, mint ezek a lányok. és a barátom egyszer mondott vmi olyat hasonlo csajokra, h lehet, h azok jobban néznek ki, de engem szeret. anno nagyon megsértődtem, és a mai napig bennem van az a tüske.. megmondtam neki, h ha nem vok neki elég jó, menjen, és keressen olyat, aki megfelel neki. erre elsirta magát, és visszakönyörögte magát hozzám. nem szakitottunk, de nem tudok tuljutni rajta. sokszor ugy érzem, h majd vkinek jo leszek, ha nem is neki. de addig is marad az önbizalomhiany. amibol elotte se volt vmi sok, de aztan meg főleg nem. pedig festem a hajam, műkörmöm van, a baratom szerint adok is magamra, és nem is keveset, és h azt nem is ugy gondolta anno, mert neki én vok a legjobb. nem is ez a kérdés, mert már elmult a szerelem részemről ( az, h miért nem szakitok, 1 masik problema ). h növelhetem az önbizalmamat? hivtak engem is promóciós munkara, tehat ronda nem vok, ezek szerint. csak nem tudtam elmenni.


[link]


2010. márc. 23. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem én is csak nincs még barátnőm se aki miatt besértődhetnék.

Lehet, hogy nem veled van a gond hanem a kapcsolatoddal. Azért vagy vele, mert félsz, hogy nem lehet jobb, vagy tényleg szereted? Szerintem a barátocskád nyomkodta kicsit le az önbizalmad. Nem lehet, hogy őt érzed magadhoz kevésnek és magadat érzed így szürkének, hogy ilyen barátod van?

Nem vagy kicsit elszigetelve? Többet kellene lógni a barátokkal, bárátnőkkel is nem?

2010. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja, igazad van. és közben meg vannak olyan pasik, akiknek meg bejövök. általában ezeket a jeleket nem szoktam észrevenni, de anyu emlitette már pár pasinal. mit tehetnék? annyira kiakaszt.. néha még sirok is emiatt. :S
2010. márc. 23. 23:18
 3/10 anonim válasza:
Ha vannak srácok, akiknek tetszel, akkor próbálj arra figyelni, és erőt meríteni belőle, hogy Te magad jól érezd magad a bőrődben, mert az mindennek a nyitja. Ha nem vagy összhangban magaddal és nem fogadod el magad úgy ahogy vagy, akkor a hajfestés vagy a műköröm nem sokat segít.
2010. márc. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
elfogadom, és nem vok se elhizva, se semmi, nem értem, h h mondhatott olyat anno. :S néha kimondottan szépnek találom magam. és ezért is érthetetlen.. :S meg főleg, h ott a tény, h más pasiknak bejovok.
2010. márc. 23. 23:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Na akkor gátol a pasid az az igazság. Mert itt kimondtad a szépet magadról "ami közel áll a meg lennék elégedve magammal"-hoz. A pasid elnyom.
2010. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem vok elszállva magamtol, semmi ilyesmirol nincs szo, sőt.. de olyan csunyanak se érzem magam, h ilyet kellett, h mondjon. probalok adni magamra, arcmaszkok, hajpakolasok, samponok, hajtöredezés elleni avon - os kristaly a hajvégekre, műköröm, ilyesmik.. sőt, hastancolok is, ezzel probalom a nőiességemet javitani, és önbizalmat meriteni abbol, amikor 1 - 1 fellépés után odajönnek a pasik, és tancolni akarnak velunk, stb.
2010. márc. 23. 23:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia csajszi! Bocsáss meg az igazságért, de nagyon felszínes ez a -csak külsőségekre adunk- típusú gondolkodás, ami a válaszaidból leviláglik. Az önbizalom problémádat valószínűleg rövid idő alatt helyre tudom tenni, ha írsz egy privátot, megbeszélhetjük.
2010. márc. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha a barátod képes volt elsírni magát előtted a gondolatra, hogy elveszít, akkor talán az azért van, mert szeret. Te viszont úgy tűnik, hogy csak átvered és az idejét rabolod, ami szerintem meg elég visszataszító dolog. Nekem úgy tűnik, hogy azért vagy vele, hogy simogassa az egódat, és ezen a ponton már az sem számít, hogy ő szeret-e téged vagy bunkó paraszt, mert minimum egyikőtök csak a másik idejét rabolja(hónapokat, éveket).


Azt sem értem, hogy miért hangoztatod, hogy elégedett vagy magaddal, mikor a kérdésedben végig arról beszélsz, hogy nem. Még a kérdés is ez: "Mit tegyek? Nem vagyok sehogy se elégedett magammal."

2010. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok elégedett, de annyira rosszul se nézek ki, h olyat mondjon. amit igy 2 év távlatából tagad, legalábbis hatalmas fogalomzavarként magyaraz.
2010. márc. 24. 18:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! 23:48 vagyok. Küld privátban egy olyan mailcímet amire tudok válaszolni neked, mert amelyik címeddel regisztráltál sajnos visszadobálja a leveleket, ezért nem kaptad meg a válaszomat!
2010. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!