Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha nem bírom már...

Mit tegyek, ha nem bírom már az életet tovább?

Figyelt kérdés

Általános iskolás vagyok (8.-as) de már most elegem van az egész életemből. Nem tudom élvezni a gyerekkoromat, ahogy másik, engem kiutálnak meg kiközösítenek folyton a közösségből. Az életem tanulásból meg számítógépezésből áll. A haverjaimmal is legtöbbször interneten tudok beszélni, aminek semmi értelme kb. A másik meg hogy az iskola miatt mindig stresszelnem kell, mert egy csomót kell tanulni, és tudom hogy ez meg egyre rosszabb lesz. A szombat estém meg mindig aggódással telik a vasárnap miatt, hogy egy csomót kell tanulnom, mikor végzek vele majd meg ilyenek.

Szóval elegem van az én üres életemből, én egy nagy senki vagyok és az is maradok azt érzem. 3 haverom van de rajtuk kívül nem vagyok jó senkinek csak arra hogy piszkáljanak meg hazudozzanak rólam. Akit lehet ellenem beszélnek egyesek az iskolámban pl. és legtöbb embert sikerül is azért alig vannak olyan ismerőseim akikkel barátkoznék. Az idegeim már kivannak teljesen, mit lehet ilyenkor tenni?


2011. febr. 26. 23:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ahogy elhagyod a sulit, mindenki el fog felejteni mindenkit. Aki közel lakott az elköltözik vidékre :)

Aztán újabb barátságok kötődnek a következő iskolákból. Ott majd jön egy bulizós korszak, amikor sok barátod lesz, ha eljárkálsz ide-oda amikor hívnak. Végül találsz magadnak valakit hosszú távra, és lesz egy munkád meg egy saját családod és majd megelégszel 2-3 baráttal, aki fontosabb neked.

2011. febr. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon nehéz életkor, amiben most vagy. Viszont van egy jó hírem: innentől egyre jobb lesz.


Én elmúltam már harminc, és emlékszem, hogy TÉNYLEG kitoszott nehéz volt a te korodban lenni. Azután egyre könnyebb lett, és most, harminc után is egyre boldogabb az életem.

Aki azt mondja, hogy gyereknek lenni jó, és a felnőtteknek mennyi bajuk van, az HAZUDIK. Pont fordítva van.


Fel a fejjel, nyugalom, minden rendbe fog jönni, és az élet egyre szebb és szebb lesz!

2011. febr. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is így voltam hidd el és nekem még otthoni problémáim is voltak,de aztán rájöttem hogy kell egy hobbi amivel levezetem az idegességet,ez lett a sportlövészet(amiben egyébként jó vagyok),valamint valami amivel lefoglalhatom magam,ez lett az elektrotechnika.

Hidd el és ne szteszelj a suli miatt!

2011. febr. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!