Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nembírom tovább. Vagy szenvede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nembírom tovább. Vagy szenvedek tovább, vagy tönkreteszem valaki életét?

Figyelt kérdés
6 éve van párom, ő volt mindenben az első. Teljes szívből szerettem. Sajnos olyan egy éve már úgy érzem,ő nem szeret viszont. Sokszor nagyon megbántott, de elvakított a szerelem. Már sajnos kiölte belőlem a szerelmet. Csak szeretet maradt. A szexualitás az életünkben úgy van jelen, hogy olyan kéthetente. Egy régi barátommal lefeküdtem. Sajnos hozzá menekültem. De nem bírom elhagyni a páromat. Félek, hogy megbántom, félek a következményektől. Depresszióval küzdöttem a nyáron ez végett. Nem bírom tovább. De annyira félek, hogy mi lesz, ha elhagyom.....pedig mindent megtettem volna, hogy ne így legyen
2010. dec. 17. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Aranyom, ha vele maradsz nem csak a saját, de az ő életét is tönkreteszed?

Mi itt a kérdés? Hagyd ott, hidd el, mindkettőtöknek jobb lesz. Eleinte szenvedni fog, de később mindketten rájöttök, hogy jól döntöttetek.

2010. dec. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig érdemes terézanyáskodni az emberek fölött. Mert valakit ez felőröl. Jelen esetben mindkettőtöket.
2010. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasonlo helyzetben vagyok...én most döntöttem el h lpni fogok,4 év után ,kisgyerekkel...
2010. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele. Csak nagyon nehéz bevallani saját magamnak is, hogy a férfi, aki mellett lettem érett nő, akit szívből szerettem, már csak emlék marad. De megköszönöm neki a szép éveket. A rosszra meg megpróbálok nem emlékezni. Azt hittem egy erős személyiség vagyok...de ezek szerint egy gyenge/gyáva ember....
2010. dec. 17. 11:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem bántod meg vele sőt jót teszel neki, hisz te mondtad, hogy már nem szeret.

De amúgy ne most kellene erre gondolnod hanem mikor megcsaltad.

2010. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van az életben olyan, amikor muszály továbblépni. Csak a szépre, a jóra emlékezz. Ha már nem vagytok boldogok egymással, és nem tudjátok megbeszélni, megoldani a dolgot, akkor menni kell.

Mind a kettőtöknek az lenne a jó, ha nem keserítenétek egymás életét tovább.

Valaminek a vége egy más dolog kezdete. Jár neked az esély a boldogságra, és tulajdonképpen a párodnak is, mert lehet, hogy így ő is talál valakit, akivel megint boldog lehet.

Az élet megy tovább, menni kell tovább, hogy mind a kettőtöknek jobb legyen. Most talán egyikőtök sem boldog. Legalábbis te biztosan nem.

2010. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2010. dec. 17. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!