Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább! Mit tanácsol...

Nem bírom tovább! Mit tanácsoltok hogy kezdjek új életet?

Figyelt kérdés
Hogy is lehetnék így boldog?Nincs párom,barátaim,senkim.Nem nagyon tudok elmenni sehova mert sosincs pénzem.Kedvetlen vagyok sokszor és magamba fordulós ami miatt az a kevés barát is eltűnt mellőlem aki azelőtt volt.Hiába próbálok mosolyogni és érdeklődni irántuk,érzem,hogy nem érdekli őket velem kapcsolatba semmi.Próbáltam lekötni magam könyvekkel stb,de attól még egyedül vagyok.A munkahelyemen csak akkor lenne velem valaki jóba ha pletyka szállító lennék de azt inkább kihagyom.Már gondoltam arra,hogy fogom a cuccom és elköltözöm máshova.Új emberek közé,új munkahelyre.De ez nem ilyen egyszerű sajnos.Most is itt sírdogálok miközben keresem a kiutat de nem találom.Hogy lehetnék boldog én is? 39N
2011. máj. 15. 17:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Szia. Az nem derül ki, hogy miért nincs senkid? Meghaltak, eltávolodtatok (család)? Párod? Elvált vagy, vagy nem is volt?

Azt ajánlom Neked, hogy próbálj nyitott lenni és mindenben keresni a jót, a pozitívat. Járj el sportolni, akár csak futni vagy ilyesmi. Sok "boldogsághormont" tud adni. A másik pedig, hogy próbálj kevésbé "társfüggő" lenni. Az ember ugyan társasági lény, de az esdeklés és kepesztés inkább olyan energiát sugároz kifelé, ami taszítólag hat. Gondold át az életed jó oldalait és fogadd el a pillanatnyi helyzetet úgy, hogy közben nyitott vagy, de nem görcsölsz. Nekem is ez hozott új barátnőt még sok évvel ezelőtt egy hosszabb magány után.


Korodbéli, F.

2011. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vagyunk igy, ne keseredjél. Ha teheted valóban keressél ùj embereket és baràtokat.
2011. máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha gondolod, írj nekem egy e-mailt (a gyakorin keresztül).

Nagyon szívesen meghallgatlak (elolvaslak), és talán egy barátot is találsz bennem. :)

31L

2011. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképp találnod kell valakit vagy valakiket,akivel rokonlelkek vagytok,és akivel megtudod oldani a problémákat.

Mozdulj ki a négy fal közül,mert tényleg be lehet golyózni a zárt térbe. Nem tudom mi köti le a figyelmed,vagy mi az érdeklődési területed. DE nem vagy egyedül,csak rossz helyen vagy.

2011. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
lehet, h jól érzed, és teljes környezetváltásra van szükséged. azt írtad, nincs senkid, tehát lényegében 1 ember sem köt a jelenlegi lakhelyedhez, akihez ragaszkodhatnál. miért nem vállalsz munkát külföldön, v. egy másik városban? lehet, h bele kéne vágnod, változtatni sosem késő!
2011. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Menj ki külföldre, lesz pénzed, ha nem is sok, de annyi, hogy biztos alapokat teremthess, újra mosolygós legyél.

Aztán úgyis jön majd valaki. És barátaid is lesznek, ha kiegyensúlyozott leszel.

2011. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Férjem és gyerekem sosem volt.A szüleim és az egyik testvérem már nem él.A másik elköltözött.Valami miatt taszítom az embereket vagy én nem is tudom.Jó lenne valaki akivel beszélgethetek.A mai rohanó világban mindenki el van foglalva a saját gondjával,senki nm kíváncsi a másikéra.Néha elnézem a szerelmeseket és elszomorodom,hogy nekem nincs párom.Mi hiányzik belőlem,hogy senki nem vesz észre?
2011. máj. 15. 17:55
 8/22 anonim ***** válasza:
Te nem én vagyok?
2011. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem bántásképpen mondom, de sugárzik belőled a pesszimizmus. És ez taszítja az embereket.
2011. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg.Ha az embert sorozatosan rossz dolgok érik,akkor nehéz optimistának lenni.ennek ellenére én próbálok de nem nagyon megy.
2011. máj. 15. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!