Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok egyedül és...

Miért vagyok egyedül és hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Nem a párkapcsolati értelembe vagyok egyedül, mert van egy férjecslém és egy babácskám, hanem barátilag, ismerősileg, rokonilag. Veszélyeztetett voltam, feküdtem végig és már ekkor is, meg most is, hogy mindjárt egy éves Bence, a családomon kívül mindenki leszar. Nem értem, hogy miért van ez. Mikor feküdtem, alig volt aki megkérdezte, h hova tüntem, hogy vagyok. A babámat meg engem a kutya se látogatta meg. Én próbálok kapcsolatot építeni, de van,hogy fel se veszik a telót, vissza se hívnak, sms-re nem válaszolnak. Sokszor van, hogy mailre, iwiw üzenetlevélre se írnak vissza, válaszra se méltatnak. Leszarnak. Lehet ez régebbről barát(?), kollega, volt kollega, ismerős, rokon is. Találkoznom sincs már kivel, senki nem kivi ránk. Au új ismerősök sem....ők is hamar pattintanak. Pedig nekik nem panaszkodom úgy, mint most nektek. Szerintetek hogyan derítsem ki, h mit csinálok rosszul és miért van az, h a családomon kívül senki nem szeret. Ja, és nem vagyok már tini, mindjár 35 vagyok...:O(
2009. febr. 17. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

ezzel én is így vagyok most.de 21 vagyok ,,csak"

nincs munkám, suli csak hétvégén, csoporttársaimnak is megvan a maga élete ( gyerek, munka, vagy más városban lakik) így velük sem tudok mit csinálni. volt osztyáltársaimmal nem beszélek, nem voltunk jó osztály, akivel jóban voltam az is más városban tanul, vagy dolgozik, vagy kiment külföldre. nincs akivel el tudnék menni valahova, max beszélgetünk vagy beülünk pizzázni, de olyan nincs akivel buliba csak nagyin ritkán, ha épp beesek a körbe. munkát nem találok

2009. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

*folytatom, csak véletlenül küldtem el *

nincs semmihez képzettségem csak egy érettségi, és lassan megörülök hogy itthon kell lennem és csak gondolkodok.

de nekem férjem és picim sincs, ( még egy ideig nem is nagyon kell ). zal nem sok dolog van ami kikapcsol...

de barátkozni si nehéz csak így, mert mindenkinek van kialakult élete nem biztos h beleférsz.azt nem tudom miért nem írnak vissza, talán nem is tudnak mit...és rohannak...

2009. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Ebben a korban az emberek már annyira el vannak foglalva a saját gondjaikkal, hogy egyszerűen nem férnek bele a régi barátok. Én is így jártam, kb. 30-35 éves koromig sok barátom volt, még viccelődtek is, hogy hozzám jóval előre be kell jelentkezni, ha találkozni szeretnének velem. Most már 40 vagyok, nekem is voltak nehéz évek az életemben, és az ismerőseimnak is. Persze majd mindenki családos, így örülnek, ha az otthoni teendőikre jut idő. Aki néha felbukkant, az is eltűnt egy-két találkozás után. Így aztán mostanra majdnem teljesen egyedül maradtam, és az a baj, hogy már meg is szoktam a magányt, így nem is törekszem új ismeretségekre. Megjegyzem, nekem még családom sincs, aki szeretne..
2009. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
és akinek régi barátai sincsenek? nah? totál szívás az egész
2009. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

Háát, ezt majdnem én is írhattam volna :-)

Én 30 éves vagyok, én is itthon vagyok a kisbabámmal. Nekünk mindig ígérgeti mindenki, hogy jön (rokonok, barátok) - aztán mégsem jön senki... lassan már megzöldülök az örökös itthonléttől.

Talán össze kellene fognunk :-)

2009. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
szintúgy hasonló cipőben. 25 éves vagyok, van egy 8 hónapos fiam akivel szinte mindig csak kettesben vagyunk. Anyám is inkább a nővérem gyerekeihez húz, gondolom mert azok lányok.Ha mégis felhív csak a saját baját sorolja. A férjem is tojik rám, sosincs itthon. Néha úgy gondolom, hogy lassan becsavarodok. hiába próbáltam ismerkedni babásokkal, csak írogatni tudnak néha de hogy találkozzunk azt már nem. Nem értem, én megcsinálok mindent(főzök, mosok bla-bla... )és mégis lenne egy kis időm beszélgetni mással. Olyan furcsák az emberek.
2009. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!