Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 14 eves vagyok. Igazabol eleg...

14 eves vagyok. Igazabol eleg unalmas az eletem?

Figyelt kérdés

A velem egykoruaknak mar a szorakozas mast jelent. Bulik, cigi, pia s.t.b (Eddig egyiket sem probaltam ki, es nem is all szandekomban!) Az utolso evben atraktak egy teljesen idegen,"rossz" iskolaba, es utalom. Az osztalytarsaim hulyek, egytol egyik, foleg a "masik nem", vagyis a fiuk. Tenyleg nehez kapni egy velem egykorut, akivel ellehessen beszelgetni.

Szoval... nagyon keresek valamit vagy valakit az eletben, amitol teljes lesz ez az egesz... lehet,hogy butan hangzik, de igy erzek. Es nem tudom,hogy mi ez a valami...

Azok irjanak, akik ereztek igy. Amugy meg, az elso sorokat bevezetonek szantam. :)


2011. márc. 1. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
esetleg kéne engedélyezned a privát e-mail küldését ;)
2011. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Inkabb nem. Itt jo lesz hogyha leirjatok. :)
2011. márc. 1. 20:15
 3/19 szamóca. ***** válasza:

őő...:)

1. gratulálok, te is a többségben lévő kivételt képezed, ez nagyszerű. majd elmúlik.

2. veled egykorú fiúkkal nehezen is jöhetnél ki éppen ebben a korban. a fiúk később érnek, és ez épp a te korodban mutatkozik meg igazán. barátkozz lányokkal, velük esélyesebb.

3. ha mindenki hülye csak te vagy helikopter, akkor ideje ujra átnézni a dolgot.

2011. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egosita, cigis, drogos, piás, pipás, nemérdekelnek a nagyon márkás cuccok és tanulok.

Igen engem is sokszor ér el egy ilyen érzés. Tudod, sokszor tök egyedül érzem magam, pedig sok barátom van de a szívemhez csupán egy valaki van igen közel...

Nekem az életemet több dolog egészíti ki: a zene, a macskám és az írás :)

Imádok könyveket, történeteket írni, de csak a magam szórakoztatására és engem ez nagyon ellazít :)

Ha jobban kiszeretnéd magadból adni a gondolatokat és esetleg beszélgetnél velem... Dobhatsz privit szívesen várom ;)

13/L

2011. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem, felreertettel. Nem vagyok se nagykepu, sem pedig helikopter. :D

Vegulis nem erthetitek, nem vagytok a helyemben. Vannak barataim, igaziak, akik ugyanolyan mint en. Ne ertsetek felre. :)

2011. márc. 1. 20:17
 6/19 A kérdező kommentje:
ugyanolyanok*
2011. márc. 1. 20:18
 7/19 anonim ***** válasza:

én nem gondoltam h nagyképű vagy és helikopter tökre a helyedbe tudom képzelni magam... :)

utolsó voltam

2011. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
énis hasonlóan vagyok ezzel de én még mellete mindent 1edül akarok megoldani nem szeretek segitséget kérni másoktol de nem ez a lényeg ismerkedj lányokkal járj moziba,buliba...stb én ezt tom tanácsolni :D
2011. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Először is a buli,pia,cigi szerintem szörnyen középszerű és ettől senki nem lehet érdekes.

Engem egy különleges embernek mondanak.A személyiségem is az és az életem sem szokványos.

Gondolkodj!Miben hiszel?Találj magadnak egy elvet!És harcolj érte!Ettől eleve különleges leszel!

Olvass,művelődj,járj előadásokra,múzeumba,kiállításokra!Nem muszáj csoportba,menj egyedül!Művelődj!Keress irányt!

A személyiségedet hozd felszínre.Néhány érdekes darab,feliratos pólók,amiken dalszövegek vagy az életérzésedhez megfelelő díszítés,idézet van.Egyedi karkötők,természetesség. Csinálhatsz magadnak cuccokat is,színezd ki a tornacsukád,bármi...csak alkoss.

Fedezd fel a városod!Ülj fel egy buszra,egy olyanra amelyiknek nem ismered az útvonalát és vándorolj!Én imádom ezt csinálni!Izgi!

Írj egy kis történetet.Novellát.Lehet,hogy van hozzá tehetséged!

Légy sugárzó.Nem kell úgy mosolyogni,mint egy Sunshine Barbie,de ha felszállsz valamilyen tömegközlekedési eszközre köszönj,kívánj mindenkinek szép napot!

Sétálgass és csinálj néhány képet az égről,vagy a tájról!

Táncolj az esőben.Sétálj mezítláb a földbe,fuss a széllel.

Legyél Vega,vagy segíts az állatokon,légy jóságos.

A mostani osztályoddal nem kell törődni!Nem sokára továbbtanulsz!Kár lenne elrontani.Legyél visszafogott harmonikus.Így könnyen meg lehet úszni.

Sétálj át mezítláb a hídon.Nyáron.Az felszabadít!

És majd megtalálod az kis darabot ami hiányzik az életedből!

Kívánok neked minden jót,Isten megáldjon!:)

Hsz

2011. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
jézusom. 14 évesen még nem buliztál és nem piáltál? az hogy szűz vagy még nem gáz, de a buli-pia már igen! gyorsan pótold be!
2011. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!