Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Unalmas az életem, változtatno...

Unalmas az életem, változtatnom kéne mit tegyek?

Figyelt kérdés

Unalmasnak tartom azt amit csinálok, állandóan ugyan az történik, tényleg kéne már változtatni...

Szóval iskola-tanulás(gyakran estig) , közben tv, gép, heti 2-3 edzés jóesetben, alvás... Unom már ezt, mit tegyek? 16/f


2011. szept. 18. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Jah, velem is ez van... Amúgy nem tudom. 14/L
2011. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

csatlakozom :( F/15

eléég unalmaas, lehet kirándulini :)

2011. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első és kérdező: jöjjetek össze aztán dugjatok egy jót
2011. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Kezdj el eljárni bulizni, keress új hobbikat stb. stb.:)
2011. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:26


Köszi :) (1. voltam)

2011. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
19.27, a stb. ,stb.re lennék kíváncsi :)
2011. szept. 18. 19:30
 7/11 anonim válasza:
én ha unatkozom olvasással ütöm el az időm (legtöbb esetben Harry Pottert olvasok). de elmehetsz valahová a haverjaiddal, nézzetek meg együtt egy horrorfilmet, vagy valami ilyesmi.
2011. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Keress az életednek értelmet, célt. Mindenkinek van, csak ki előbb, ki később találja meg. Hobbid van?
2011. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

figyu, kezdj el tanulni valamilyen hangszeren játszani... jó téma hiddel, én például dobos vagyok, de már elkezdtem zongorázni tanulni és e mellé még gitározni is, de a zongorázni tanulgatok ingább.

Vagy kezdj el angolul tanulni, vagy más nyelven ha akarsz mindent lehet...

szóval csak gondold át, én magtanultam már dobolni, sikerült három zenekarban is játszani, koncerteket adtunk és jó sok új dolog ért, izgalmas és változatosak voltak a napjaim...

2011. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Októberben megyek angol középfokra, spanyolra is tanítanak, de azt nem szeretem :) hobbinak a sportot mondanám, azt nem tudnám abba hagyni, csak sokat kell utaznom edzésre, az egy kicsit most zavar :(

Hangszer lehet hogy jó ötlet, tavaly el akartam kezdeni gitározni, vettem is egy elektromos gitárt meg erősítőt , de lett belőle semmit, most meg max szombaton érek rá..

olvasás meg nem tudom..nagyobb változtatá kellene :D

Várok még 5leteket.

2011. szept. 18. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!