Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Unalmas az életem, igaz?

Unalmas az életem, igaz?

Figyelt kérdés

Tudom, sok tini tesz fel mostanában olyan kérdéseket, hogy mit csináljak, unatkozom...ezt most ne annak vegyétek. Sajnos minden szünetben ez van velem, hogy eltelik 1 hónap, és már az agyamra megy...eleinte nem voltam otthon, 1 hétig nyaraltam és 1 hétig táborban voltam. Egészen míg haza nem értem, nagyon mozgalmasnak hittem a nyaramat, és nem gondoltam volna hogy megint ez lesz. 2 hete már csak otthon vagyok, és fogalmam sincs, ez így jó-e. A barátaim nincsenek otthon, de ha hazaérnek, akkor sem tudunk majd sokszor találkozni mert más helyeken lakunk. Egy barátnőm lakik ott ahol én, vele szoktam találkozni de folyton nem lóghatunk egymás nyakán. Ráadásul most 2 hete csak esik az eső, és ezért sem lehet menni sehova. Plusz faluban lakunk, így még lehetőség sincs arra, hogy pl. este beüljünk valahova. Városba ha elmegyünk onnan meg este nehéz hazajutni, szóval csak délutánra jó, de most esőben oda sincs kedvünk menni. Barátom nincs, az másik kérdés hogy minden ismerősöm jövöget össze ezzel-azzal, én meg még mindig semmi - talán ha lenne párom, néha áldozna rám egy kis időt és nem ülnék állandóan otthon.

Mit gondoltok, ez milyen élet? Annyiszor érzem rosszul magam a bőrömben ezért...hogy egyszerűen nem tudok mit csinálni. Ezért is laknék szívesen városban, ott annyi lehetőség van...ne gondoljátok hogy ez csak hiszti, komolyan rosszul érzem magam miatta :(

17/L


2011. júl. 29. 11:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy bulizni nem szeretek, nem vagyok az a diszkós típus, és ezt már a szememre hányták, hogy azért nincs pasim sem mert nem járok el szórakozni.
2011. júl. 29. 11:55
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le magad. Pl. nézz szórakoztató filmeket angolul, felirattal, hogy gyakorold a nyelvet. Rakj rendet a szobádban, nagytakarítás, hogy "tisztán" kezd az új évet. Kezd el főzőcskézni, nem árt megtanulni. Maradék idődben barátnőzz, járj el valami új helyre (pl. egy jógatanfolyam), ahol új emberekkel ismerkedhetsz. Menj könyvtárba, olvass sokat. Vagy keress valami nyári melót erre a kis időre.
2011. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés pontosan olyan amit sok fiatal tini is feltesz..Semmivel sem különb..

Az életed olyan amilyenné teszed.Ha unatkozol foglald el magad.Menj dolgozni,menj ki a kertbe kapálni.ültess szép virágokat,gyümölcsöt stb.Olvass,néz filmeket..Tanulj nyelveket vagy bármit.

Én örömmel cserélnék veled mert akkor újra 17 éves lehetnék,és nem kéne minden áldott nap hajnali 4-kor kelnem hogy dolgozni menjek..

2011. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
egyetértek! de szeretnék csak egy kicsit unatkozni néha:-)
2011. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Olvass, netezz, tévézz. Igaz, ezeket lehet ősszel és télen is csinálni. Inkább biciklizzél, sétáljál! Bár azt is meg lehet unni, ha nincs más program.

De ha falun laksz, akkor otthon is akadhat szórakozás, pl. de ahhoz előre el kell készülni. (pl. tavasszal ültetsz valamit a kertben, és azt gondozod)

Igaz, a rossz idő szívás, de ha jó az idő, akkor azért kint a természetben azért jobban eltelik az idő, mint ilyenkor a 4 fal között.

2011. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Biztos tényleg uncsi lehet ez a helyzet fauban,ahhoz képest,hogy én fővárosi vagyok,és én sem csinálok semmit,csak itthon ide teszem magam,oda teszem magam,sajnálom magam.A fő baj,hogy nincs kedved semmihez,és lehet,hogy kicsit lusti is vagy.És az önsajnálat még jobban depissé tesz.Én azt csinálnám a helyedben,hogy vonatra szállnék,egy város felé,kicsit szétnézni,akár ismerkedni egy esetleges sporthelyen vagy bevásárlóközpontban.De ha ehhez sincs kedved,ugorj neki a nyelvtanulásnak..gyakorold...Nem sokára jó idő lesz talán...menj egy állatmenhelyre önkéntesnek..hirtelen ennyi
2011. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok ezzel, bár én kicsit fiatalabb vagyok. De próbálom lefoglalni magam: takarítok, főzök, kiteregetek, anyumnak segítek itthon, német keresztrejtvényt fejtek, könyveket olvasok, zenét hallgatok, sorozatokat nézek, stb... Én nem voltam táborban se és nyaralni se voltam, csak barátokkal jártam el néha strandra a nyár elején. Amióta rossz idő van én sem találkozok nagyon a barátaimmal, viszont le tudom kötni magam. Sok sikert :) 14/L
2011. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akik belekötöttek a kérdésbe: nem az volt a kérdés, hogy nem tudok mit csinálni, és hogy unatkozom, hanem az hogy mennyire rossz ez így és mit tehetnék ellene. A hasznos válaszokat köszönöm, de a filmnézést, netezést, olvasást, takarítást "gyakorlom", nem az a gond, hogy nem vagyok el otthon. Csak rosszul érzem magam hogy sehova nem megyek.
2011. júl. 29. 12:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem is bánt.Főleg amikor arra gondolok,hogy másoknak milyen jó,barátjuk van stb,társaságba járnak..én meg csak unom a helyzetemet,és semmit nem változtatok.Nem jó!
2011. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te szegény!Csak ülj és sajnáltasd magad a neten! Meg se haragudj, de 17 éves vagy, és visszatart egy kicsi rossz idő? Nem az a megoldás, hogy otthon ülsz és sajnálod magadat, tessék felállni és élvezni a szabadságot. Nem is értem a mai fiatalokat(pedig csak 30 vagyok), ülnek a gép előtt és unatkoznak,miért nem szerveznek kirándulást, közös programot a barátokkal, Vagy elmehetnek diák munkára is, annyi a lehetőség.
2011. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!