Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félek ennyire a jövőtől?...

Miért félek ennyire a jövőtől? 13L

Figyelt kérdés

Most itt állok 13 éves fejjel, mindjárt gimi, szakma, egyetem, felnövök, férj, gyerek, unoka, nyugdíj, halál. Ennyi az élet. Nagyon félek tőle.

13L


2011. márc. 1. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
van is okod félni, mert ahogy leírtad, pont úgy van
2011. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok..és pont ezen gondolkodom miért élünk ha meghalunk? a szenvedésnek? h szenvedünk? hmm..? elveszítjük a szeretteinket, vagy ebben a különös világban ááhhh...én is félek.
2011. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nyugi. ne hsiezm, hogy eljutsz odáig, hogy unoka.
2011. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hiszek én nagy dolgokban, zenélek, rajzolok, jó az életem, csak már észre se veszem, de szinte eltelt a tanév.. túl gyors ez nekem
2011. márc. 1. 21:47
 5/16 anonim ***** válasza:
hát én azért nem gondolom, hogy az élet ennyiből állna, amiket felsoroltál.....inkább nem menj férjhez, hanem élvezd az életet.
2011. márc. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=o22eIJDtKho


Elgondolkodtató...de az élet nem értelmetlen...az az értelmetlen,amikor meg se próbáljuk kihasználni a lehetőségeket,hogy színesebbé tegyük az életünket...


Ne félj!Nincs mitől!


Ami jön,fogadd,ami megy,engedd...


És az élet nem csak annyi,amit leírtál.Az életet nem lehet csak szavakban vagy akár csak tőmondatokban megélni...:)

2011. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

én másik szemszögből nézek mindent :) figyu ;) :


nevetés,barátok,édes 16 éves.(majd),buli , karrier,siker, család, gyerekek :) , boldog ünnepek , kirándulás ,barátnőd még mindig :) , napsütés,hóó, és a halál :S

2011. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
lett hirtelen életcélom, már teljesen máshogy látok mindent:D
2011. márc. 2. 18:01
 9/16 anonim ***** válasza:

17.52es vok

akkor jó! ;)

2011. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
és mi az életcélod?:D
2011. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!