Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érezte így valaki mint én?...

Érezte így valaki mint én? Nagyon szeretnék kisbabát úgy érzem a korból is lassan kifutok, de félek a jövőtől.

Figyelt kérdés
Mindig halogatjuk hogy majd pár év múlva mert akkora már talán jobb lesz minden de így aztán meg csak telnek az évek és talán megfelelő alkalom sosem lesz.
2010. dec. 20. 06:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is így érzem, folyamatosan. Én terhes vagyok, és sokszor sírok éjszakánként, nem magam miatt aggódva, a kicsi miatt. Nagyon félek a jövőtől, de úgy vagyok vele csak lesz majd valahogy.
2010. dec. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele,bár még csak tervezzük a babát,de én mindig erre gondolok.Párom bíztat ő másképp látja,de igaza van abban hogy hiába várunk még éveket úgysem lesz olyan alkalom amikor már úgy érzed hogy minden oké.Majd csak lesz valahogy...Mikorra várod a babát?
2010. dec. 20. 08:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Állítólag olyan nincs,hogy minden teljesen adott legyen egy kisbabához!Hány éves vagy,hogy ezt érzed?
2010. dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok.Mostanában érzem azt,hogy egyre inkább foglalkoztat a gondolat,hogy szeretnék babát.A párom azt mondja vágjunk bele igazából tényleg úgy van hogy sosem lesz megfelelő az alkalom,mikor úgy érzi az ember hogy mostmár meg van minden mehet a dolog..
2010. dec. 20. 10:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok (ill.kérdező,aki kérdeztem hány éves vagy!)Nem futsz ki az időből 30 évesen!Mára már nagyon kitolódott a szülési idő!Ma már 30 évesen kezdenek el jórészt próbálkozni!Nem vagy elkésve,de hidd el kezdjétek el a próbálkozást!Nem lesz soha olyan,hogy 100%-ban ki tudod jelenteni,hogy na most jöjjön a baba!Én csak saját tapasztalat alapján beszélek!Én is így voltam!Megismerkedtünk,építkeztünk,összeházasodtunk és mindig toltuk a babát és megbeszéltük a férjemmel,hogy soha nem lesz olyan időpont,hogy azt mondjuk jöhet a baba,na elkezdtünk próbálkozni...ennek 15 hónapja és nem jön a baba...!
2010. dec. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom,drukkolok hogy ne keljen sokat várnotok!!Az az igazság,hogy most hagytam abba a gyógyszert olyan 4-5 hónapig várnék még,hogy kitisztuljon a szervezetem.Többet már nem nagyon szeretnék várni.Megkérdezhetem hány éves vagy?
2010. dec. 20. 10:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze 27 éves vagyok!Most mindenféle kivizsgálásokra járok,hogy megtudjuk miért nem jön hozzánk a kis manó..!Mellesleg a nővérem időközben terhes lett (8 heteske), akiknél gyógyszerelhagyás utáni második hónapban meg is fogant a keresztfiam/lányom!Jobb,ha vársz egy kicsit,ámde állítólag a mai fogamzásgátlók 2-3 hónap után kiürülnek a szervezetből!Mi is vártunk 1 évet és csak akkor kezdtünk el próbálkozni!
2010. dec. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen az orvosom is azt mondta,hogy szinte alig kell várni de én inkább várok biztos ami biztos.Nem szeretném ha gond lenne.Én is attól félek mi van ha majd nehezen fog összejönni a pici,és lehet hogy évekig kell próbálkoznunk.Sajnos mindenkinél benne van ez a pakliban..
2010. dec. 20. 11:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én vagyok megint!Hidd el akkor sem leszel elkésve!!Neked elsőre összejön!!!Ez kívánom!Most vagy az optimális időben!DE csak pozitívan kell hozzáállni!
2010. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen csakis pozitívan!! Köszönöm szépen,aranyos vagy.Én is ugyanezt kívánom neked,minnél hamarabb babázhass!!
2010. dec. 20. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!