Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utál 1 lány az osztályból?

Miért utál 1 lány az osztályból?

Figyelt kérdés
3 és fél éve az osztálytársam, eleinte nem kedvelt, de nem is utált, és kb. 1 éve vettem észre, hogy pofákat vág eám. Ezzel még nincs is baj, hallom vissza a többiektől, hogy kibeszél a hátam mögött, mindenkinek azt mondja, hogy pletykás vagyok (senki se hiszi el), nyalizok a tanároknak (megkért az osztályfőnök egy hosszan tartó szívességre,azaz legépelem a francia tételeket amiket a füzetbe írunk, és 4 vagy 5 tétel után ad egy 5öst!) és meggyanúsított azzal is, hogy elloptam a telefonját , de mivel 2 tanú is volt rá, hogy még a táskájának a közelében sem voltam, így nem mondta el az igazgatónak. A lányöltözőt azóta zárják (eddig a felmentettek mindig bent ülhettek), és mióta ez a lány (egyébként buta, és szerintem ronda is, az órán a barátja írja a dolgozatait, felelésnél súg neki, mert ugye ő is oszt.társunk) el nem ment az igazgatóhoz, hogy eltűnt a telefonja. Még délutánra meglett, mert kiderült, beleesett a zsebkendők közé, csak elfelejtett szólni, így még mindig keresik a "tolvajt". Én szedem az osztálypénzt, és be akarta írni magának az összeget, és aláírni, anélkül hogy kifizetné. És a hiányt ugye nekem kell pótolnom. Amikor a csaj kért kölcsön pénzt, vagy segítség kellett neki, vagy zsebkendő, mindig szívesen segítettem neki, a pénzt se kértem vissza pedig vagy 500 ft-tal tartozik, de mégis utál, és kavar nekem ahol tud. Van 2 lány, akik szintén utálnak (csak mert az a lány utál). Nem értem, miért. Semmi rosszat nem tettem neki, még azt se mondhatja, hogy féltékeny, mert a barátja nem olyan pasi, aki nekem bejön.
2009. febr. 17. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden osztályban vannak ilyenek.Velem is midnig vannak akik igy viselkednek de leszarom őket.Szerintem féltékenyek rád mert valószínűleg az a lány szeret középpontban lenni és most a tanárok szemszögéből Te vagy.Ne foglalkozz vele meg a csicskásaival se!!(mert gondolom nem igazi barátok csak Istenitik a csajt)
2009. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, a 2 lány a csicskása. Ők nem érdekelnek, mert a többiek úgy érzem szeretnek, de nem értem miért. Nem ártottam nekik sohasem.
2009. febr. 17. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
attól még te bejöhetsz a barátjának, és ez épp elég is!! de lehet, h valaha vmi más okot adtál (tudtodon kivül, pl h annak tetszel, aki neki tetszik, stb), vagy egyszerüen élvezi, h vkivel bunkózhat, és ettől érzi magát jónak más szemében. és itt a bökkenő, h te vagy az a személy, akit erre használhat. ne engedd. légy bunkó. és határozott!!!! de korrekt viszonylag. ha azt látja, h ejha, te állsz a lábadon, nagyon is, bármit tesz veled, abbahagyja majd. időbe fog telni, de meglesz ez.. és felejtsd el, h kedves vagy akár normális legyél hozzá!!!! ne érdemli meg. gatyába kell rázni, mutasd meg, h ennyit te is tudsz(csak jobb módszerekkel) nyugodtan megelőzheted, (tudod, aki másnak vermet ás, maga esik bele) fordulj te előbb a tanárhoz, háborodj csak fel, adj hangot ennek nyugodtan, h ez a lány meggyanúsit téged! és h mi jogon? utáltasd meg!
2009. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazat adok az elöttem szólónak.Ne hagyd magad!Vágj vissza keményen ne engedd hogy ki használjanak és csőbe húzzanak!

HAJRÁÁÁÁ:D

2009. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
90%
én ezt nem olvasom el
2009. szept. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!