Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy mosolyogjak még többet?

Hogy mosolyogjak még többet?

Figyelt kérdés
Ámulatba ejetenek azok az emberek,akik majdnem mindig képesek mosolyogni.Ezt szeretném elsajátítani,mivel semmi okom,hogy ne mosolyogjak,mégsem jön ez úgy magától...Nem azt mondom,hogy jó ha valakin meg sem látszik ha rossz a kedve,de azért szeretném ha természetesen belülről jönne ez,mivel mindenki szereti a pozitív kisugárzású embereket.van erre valami"recept"?
2011. márc. 2. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tanulni...ez magától jön. Sokszor észre sem veszem magamon, csak akkor amikor mondják a haverok, hogy néé milyen boldog a fiú. Erőltetve nem is annyira hiteles.
2011. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem mindig jókedvem van:D IStenáldotta tehetség :D
2011. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Izééékeh11 ***** válasza:
68%
van...mielőtt kimész az uccára,igyál meg pár felest...
2011. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy jót mondok e de szerintem pihend ki magad, gondolkodj el mi mindennek örülhetsz még ha valami rossz történt is veled...
2011. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vagy válj komolytalanná, vagy fogadd meg a tanácsom.

Ha látsz egy hajléktalant, ne az jusson rögtön eszedbe, hogy szegény, hanem hogy még él, vagy hogy még van mit felvennie, annyira nem rossz a helyzete, lehetne rosszabb is.Jó ez talán rossz példa.

Nézzünk mást.Írsz egy rossz dolgozatot, ne az legyen, hogy jaj de szart írtam, hanem hogy legalább lesz mit kijavíts, nem fogsz unatkozni.

Amit próbálok elmagyarázni, hogy keresd mindenben a jót.Mert talán túlzás, de tényleg mindenben van valami jó.És ez megmosolyogtatja az embert főleg ha a jó dolog, nevetségesen hülyeség:)

Sok sikert!:)

2011. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy hogyan, hanem, hogy miért. Vigyoroghatsz, mint egy fakutya a semminek ha ez boldogabbá tesz, de értelme nincs. Ha többet akarsz mosolyogni akkor tanulj meg örvendeni az élet apró szépségeinek. Tudjál optimistán viszont realistán gondolkodni. Legyen célod és minden nap tegyél valami ennek eléréséért. Ne hagyd, hogy minden jött-ment ember elvegye a jókedved.
2011. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!