Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A www.lelekelemzo.hu-n töltött...

A www.lelekelemzo.hu-n töltött ki már valamelyikőtök tesztet? Elvileg személyesen mondják el az eredményt.

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy én megcsináltam egy ilyen tesztet poénból, és mivel egy csomó ideig csináltam, úgyhogy amikor elérkeztem a végére és azt láttam hogy kérnek telefonszámot, nevet, életkort, akkor végül a hülye kíváncsi természetem mind a hármat megadta nekik. Tudom, nagyon-nagyon ostobaság volt, és most picit félek is, hogy ez valami hülye átverés.

Miután rákattintottam az elküldésre, ez a szöveg volt:


"A beküldött teszt alapján elkészítjük a személyre szóló Oxfordi Teszt Grafikonját, amely precízen mutatja képességei, személyiségjegyei jelenlegi állapotát.


Felhívjuk Önt a kiértékelés időpontjának egyeztetése céljából.


Az eredmény ismertetése:


Tesztértékelőnk személyesen ismerteti Önnel az eredményt.


Személyre szóló tanácsadás:


Miután megismerte mindazt, ami valójában akadályozza Önt az életben, tanácsadónk javaslatot tesz az Önnek nem megfelelő állapotok javítására.


A fenti szolgáltatás ingyenes!


Ezt követően azonnal lehetősége van beszerezni (megvásárolni) azokat az anyagokat, amelyek segítenek Önnek, képességei javításában, hogy belekezdhessen élete különböző területeinek rendezettebbé tételébe. Illetve lehetősége van feliratkozni az Ön számára ajánlott személyiség és képességfejlesztő szolgáltatások valamelyikére.


Köszönjük figyelmét!


Munkatársunk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot."


Szóval: valamelyikőtök járt már náluk, vagy esetleg járt már a központi címük környékén (1052 Budapest, Kígyó u. 4-6. I. emelet 1.), tudna valaki bármit is mondani, mire számítsak? Vagy azonnal hívjam fel őket, hogy ne keressenek, vagy ne vegyem fel nekik a telefont?


2011. márc. 3. 22:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, a másik meg az, hogy 15 éves lány vagyok, szóval, ehh.
2011. márc. 3. 22:33
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jól tudom ők szcientológusok. Nem tudom, hogy hallottál-e róluk, de jobb őket nagyon nagy ívben elkerülni! Én is feltévedtem annó az oldalukra, de tüzetesebben átnéztem, és utánajártam, miért kell ehhez személyes találkozó, és kiderült, hogy szcientológusok.

Fővárosi Dianetika Központ>ez van a lap legalján apró betűkkel. Ez az ő központjuk. Nagyjából annyi lesz ha elmész, hogy közlik veled, hogy depressziós vagy, nyomorúságos az életed, de majd ők segítenek neked, stb, stb.

Ők szektának minősülnek, mert veszélyesek, könnyen befolyásolják az embereket, stb.

Ajánlom ezt az oldalt:

[link]


20/L

2011. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jah igen, később már feltűnt nekem is az oldal alján, hogy Fővárosi Dianetika Központ, mondjuk egyrészt megnyugtató, végül is nem szervkereskedők. Amúgy meg szerintem el fogok menni, a hülye kíváncsiságom tovább fog hajtani az tuti, de egy csomó baromságot össze fognak hordani... Mindegy, legalább lesz egy vicces napom. De az is lehet, hogy 18 alatt azt mondják hogy nem tudják értékelni, mert volt pár kérdés, ami konkrétan munkahellyel/kollégákkal kapcsolatos volt.
2011. márc. 3. 22:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Na... azóta mégjobban utánaolvastam ennek a szcientológia egyház cuccnak. Hát kicsit ijesztő az egész, az biztos, hogy hülyeségeket beszélnek, de amúgy nem vagyok se szuicid hajlamú meg befordulós sem, szóval nem hiszem, hogy ilyesmivel jöhetnek nekem. Nem tom mire számítsak, mert olyasmiket is olvastam, hogy akkor ha ebbe belemész, akkor már belekerülsz ebbe a dologba és megtetetik veled a nemtommilyen könyveket meg gyógyszereket, tanfolyamokra járatnak. Ezek engem teljesen hidegen hagynak. De akkor most mit tegyek? Most azonnal hívjam fel őket, hogy hagyjanak békén? Vagy abból, ha egyszer elmegyek nem lesz probléma?
2011. márc. 3. 23:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Huh... kíváncsi vagyok vajon az én morbid beteges személyiségemre mit dobna ki a gép és hogy vajon bemernének-e hívni... :D:D

hahha


Ugh eddig az ilyen vacak teszteken mindig elbuktam, kimutatták milyen vagyok valójában, de vki elárulta mi a lényeg az 1-5-ig jelölősön szóval mostmár no fail :D:D

2011. márc. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Szerintem nem kell őket felhívni, küldtek egy e-mailt, annó a barátnőmnek is, őt sem érdekelte ez a szcientológia cucc, nem válaszolt rá, felhívták telefonon, közölte, hogy az elkövetkezendő hosszú időben nem ér rá, mert külföldön lesz, és különben sem érdekli annyira a dolog, de köszöni szépen.Nem ment el, azóta is békén hagyják.

Én a helyedben nem mennék el, de te tudod. Egyébként mivel 18 alatt vagy sanszos, hogy vagy nem értékelik ki, de amilyen pénzhajhászok azt fogják mondani, hogy ha viszel papírt arról, hogy a szülőd/gyámod beleegyezik, akkor mehetsz.

2011. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem hívd fel és mondd meg hogy egy barátod a te számodat adta meg véletlenül
2011. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nos en tegnap voltam itt .borzalmas először teljesen laikuskent mentem .aztan végtelenül kedvesek voltak talan tulsàgosan is .körbenéztem es valami emberke volt képeken mindenhol a falakon.kezdett nem tetszeni.aztan leültem egy nővel màr a stílusa sem volt baràti.lényeg hogy belemagyaràzta hogy befordulós vagyok erőszakos volt és gonoszsàg villàmlott az üveges szemeiből.döbbenet volt teljesen mint valami psziho filmben ràm.akart tukmalni egy 25000 ft os csomagot .eljöttem akkor esett le hogy ez egy szekta .huhh.soha ijet többet embereket taszitanak a mélybe aztan lehúzzàk anyagilag.sittre küldeném mindet.
2020. aug. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!