Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek tehet valaki...

Szerintetek tehet valaki arról, hogy az iskolában terrorizálják? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Középsuliba sokat terrorizáltak,félelem alatt tartottak,irígykedtek rám a társaim.Senki nem barátkozott velem és gyakran megakartak verni.A tanár meg tette alájuk a lovat és nem védett meg.

A kedvesem nem terrorizálós.Igaz őt én választottam.


2011. márc. 4. 23:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

17:45 vagyok

Megértem, engem 3 évig basztattak szóval tudom miről van szó, ugyan ilyen voltam. És tudom, hogy ha megütöm párszor azt, aki kezdeményezte mindig, hogy engem basztassanak, akkor egy idő után abbahagyták volna, csak valszeg lecsapott volna az arc mert 2x akkora volt mint én, és paráztam, hogy megver, pont ezért nem mertem.

2011. márc. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Annak idején elmentem psyhiáterhez ezzel a problémával és ő is azt mondta,hogy ne szóljak vissza ha nem muszály.Ha megvernek meg szóljak a tanárnak Akkor lényegesen visszahúzódottabb voltam mint most.Most nem vagyok az de annak látszom. Az ilyen támadások olyan helyzetbe történnek mikor az ember nem tudja megvédeni magát.sok lúd disznót győz.Nemcsak az lehet áldozat aki visszahúzódott .Ha egy nagypofájú nőt eltángáznak ugyanúgy vesztes.
2011. márc. 6. 08:43
 23/23 A kérdező kommentje:
Na azt mondták már egy páran,hogy rossz iskolát választottam meg rossz helyen voltam rossz időbe.
2011. márc. 6. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!