Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem bírom túl tenni magam...

Nem bírom túl tenni magam ezen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve gitározom, de egyszerűen nem bírom elviselni, hogy ilyen későn kezdtem... Ha meglátom, hogy valaki már 6 éves kora óta hegedül meg abszolút hallása van meg stb, akkor egyszerűen csak fel akarom adni, és nagyon ideges leszek magamra, mert én is elkezdhettem volna előbb és akkor most sokkal jobb lennék, és tudom, hogy SOHA nem leszek olyan jó mint aki már gyerek kora óta játszik. Ráadásul sokan mondják, hogy a gitár egy elég egyszerű hangszer, ez még rátesz egy lapáttal, mert én elég maximalista vagyok és mindig a legnehezebbet akarom megvalósítani. Aztán nekem sokféle zene tetszik, van amihez nem jó a gitár vagy nincs benne és akkor megint az jön, hogy már 2 hangszert is ismerhetnék hogyha előbb kezdem, és fel akarom adni. Egyszerűen nem bírom elviselni... Mit tegyek? 17/F
2011. márc. 5. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz a múlttal. Miért ne tanulhatnál meg profi szinten? Semmiről nem vagy lekésve!

És tudod mit mondok egy sokkal szomorúbb dolgot. Én meg SEMMIT nem tudok. Nem jártam semmilyen sportra, nem gitároztam soha az életben, és nem tanultam meg semmit. Rajzolni tudok ennyi. Akkor én hozzád képest egy nyomi vagyok. :D Pedig szeretem a sportot, a balett is nagyon tetszik meg a falmászás de főleg a talajtorna az ami tetszik. De nem vittek el semmilyen szakköre. Mondhatom úgy, hogy egy senki lett belőlem.

De te megpróbálod és ez a lényeg. És bármilyen szintet kitudsz magadból hozni ha akarod. Ez csak akarás kérdése. Most azért érzed úgy, hogy nem tudod megtenni mert a félelmeid irányítanak, a múlt irányít téged. Ne hagyd, hogy megbénítson! Hidd el eltudsz te érni egy jobb szintet is akár profi szintet csak akarni kell MInden akarás kérdése! És ne gondolkozz a múlton! Se a jövőn. Mert nem érdemes. Látod, csak ilyen hülyeségek miatt görcsölsz. Mondom ezt én, aki szintén görcsöl az ilyen dolgok miatt xD De rájöttem, hogy nem érdemes!

Úgyhogy sok sikert.

Üdv.

L18

2011. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Izééékeh11 ***** válasza:
talán szerezz egy barátnőt...
2011. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!