Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kelek fel ilyen hamar...

Miért kelek fel ilyen hamar hétvégenként?

Figyelt kérdés
Minden nap 6-kor kelek, hogy beérjek a suliba, és alig bírok felkelni. Nem értem, mert szombat-vasárnap meg már fent vagyok olyan 5-kor tök éberen! Meg elaludni is nehezen tudok! Miért lehet ez? És mit tehetek ellene?
2011. márc. 5. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha utána nem vagy álmos mért baj?? :)

Több időd marad ;)

2011. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. vok.

amugy régen igy vtam,és azt modnták nekem,mert tudom,hogy nincs suli... és ha van ,az agyam egyszerűen nem áll készen rá,ez rögzödik bennem...

2011. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy fáradt használd ki tudod 'aki korán kel...' :)

De ha fáradt vagy akkor vagy este korán bújj utána ágyba, esetleg délutáni szunyóka, vagy feküdj vissza :)

2011. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én is így vagyok vele nagyon rossz
2011. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jó a kérdés. Ezzel ugyanígy vagyok én is, és nem értem miért van így. Szombat meg vasárnap reggel meg felidegesítem magam, hogy miért nem tudok aludni tovább, mikor erre vártam egész héten. Tiszta ideg vagyok olyankor. És ez állandóan így van.
2011. márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

velem is ez van

15/L

2011. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!