Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megbámuljátok a nagyon csúnya...

Megbámuljátok a nagyon csúnya embereket?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy mindenki engem bámul, mert nagyon ronda vagyok. Nem tudom, lehet, hogy csak beképzelem...
2011. ápr. 14. 18:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert én is az vagyok (szerintem) és engem is meg szoktak bámulni. Nem értem, mire jó ez nekik.
2011. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

én nem vagyok csúnya, van mikor teljesen elégedett vagyok a külsőmmel (képen)


de mégis megbámulnak ,bár sztem az az önbizalomhiányom miatt van ,amit nagyon sokszor nem tudok rejtegetni.:S

2011. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Engem is mindig megbámulnak..és fogalmam sincs, most miért csinálják ezt.

Egyébként én mindenkit megszoktam bámulni de bizonyos határokig van amikor észresem veszi az illető.-így még oké, de amikor szabályosan belebámulnak az emberek képébe, na az már fusztráló..

2011. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Empire.State.of.Mind ***** válasza:
100%

Nem, itt nem a kinézetről van szó általában, hanem a kisugárzásról.


Ha érdekel akkor írok róla bővebben is.

2011. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Írjál, mert engem érdekelne.
2011. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz privátban a kisugárzásról. Köszi

Engem is érdekelne

2011. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ha ide írnád szerintem több ember jutna információhoz
2011. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem csak a kisugárzásról lehet szó hanem az emberi kíváncsiságról, a összehasonlítgatásról is.

Engem is nagyon gyakran megbámulnak. Volt, mikor mentem át a zebrán és egy néni a képembe bámult... hogy minek, pedig nem volt rajtam semmi fura...

2011. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Empire.State.of.Mind ***** válasza:
100%

Amennyiben emberi kíváncsiságról van szó, az nem von maga után ÁLLANDÓAN ilyen megbámulásokat és nem vontatott tekintetekről van szó, hanem rövid, mosolygó szemekkel való megfigyelésekről. Tehát az ide tartozó téma :


A KISUGÁRZÁS

Minden emberben van egy belső kisugárzás, amely kihat a külvilágra: emberekre, növényekre, állatokra, még a tárgyakra is. Azonban ameddig az utóbbiak válasza nem annyira érzékelhető, hogy észrevegyük ( pl. amikor egy növény összehúzodik az agresszív viselkedésünktől ), addig az emberek feleletét megérezzük és minnél jobban erősödik bennünk az a gondolat, hogy valami nincs rendben velünk. Általában a meleg és érdeklődő tekintetek nem zavarnak minket, mert érezzük, hogy pozitív válaszról van szó, viszont amikor egy kényelmetlen, nyugtalanító érzés fog el mások tekintetétől akkor ott már nem pozitív feleletről van szó. Amennyiben az emberek reakciója nem pozitív, mi sem sugárzunk pozitív energiát. Ilyenkor változtatnunk kell és a világ is változni fog velünk kapcsolatban.


A gondolatok irányítják a tetteinket és a tetteink határoznak meg minket. A cselekvéseink építenek fel minket testileg és lelkileg is, így a kisugárzás is a tetteinktől függ. Az életünk megváltoztatásával megváltozik a kisugárzásunk is.


Nem lehet javasolni, hogy mit változtasson meg egy bizonyos személy az életében ahoz, hogy a kisugárzás pozitívabb legyen. Vannak olyan bűnözők pl. akiknek egyáltalán nem rossz a kisugárzásuk és vannak olyan reggeltől estig dolgozó emberek, akiknek egyáltalán nem jó a kisugárzásuk. Ez azért van, mert a kisugárzás minősége nem feltétlenül egyezik meg a mi etikai elvárásaink minőségével, hanem egy sokkal összetettebb és bonyolult dologról van szó.


A lényeg az, hogy kísérletezni kell és legfőképpen tenni azért, hogy legyen változás, mert ami az egyik embernél beválik az a másiknál már nem biztos, hogy befog vállni, hiszen ez egy egyéni dolog, olyan, mint a táplálkozás: attól, hogy valaki vegetáriánus és jól érzi magát, egy másik embert elhagyja az ereje, ha nem fogyaszthat állati eredetű fehérjét.

És pont ahogyan a táplálkozás terén is akkor megfelelő az étkezési stílus, amikor az EGYÉN jól érzi magát, úgy az életstílus szempontjából is akkor lesz megfelelő a cselekvéseink tengere, amikor az emberek derűs és meleg viselkedést tanúsítanak mifelénk és azt érezzük, hogy a helyes úton haladunk és jól érezzük magunkat a bőrünkben, valamint az emberek tekintete sem szúr már, hanem simogatja az arcunkat.


Innentől kezdve lesz ideális a kisugárzásunk.

2011. ápr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Általában senkit sem bámulok meg, szerintem nagyon bántó tud lenni! Jó, ha tetszik valaki akkor lehet,hogy kicsit feltűnőbben nézem de amúgy nem. De az is lehet,hogy érdekled az embereket,felkelted valamivel az érdeklődésüket.(pl: stílus,öltözködés,hajszín..) nem kell mindjárt a rosszra gondolni!
2011. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!