Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy visszagondo...

Miért van az, hogy visszagondolva a múltamra örülök, hogy úgy alakult minden, de akkoriban nem?

Figyelt kérdés
Pl. nem jöttem össze egy sráccal (én is hibás voltam) sokáig kivoltam miatta, de így visszagondolva örülök, hogy úgy alakult és nem változtatnék semmit. Most megint úgy érzem rosszul csinálok valamit, de lehet pár év múlva szintén azt érzem, hogy jól alakult. :/ Egyre rosszabb lenne a helyzetem ha a rossz múltbeli dolgokat jónak látom? :/ 17l
2011. márc. 6. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

"éltem át már szép napokat, amikről azt hittem sz.rok, de hát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok"


egyik kedvenc idézetem.


ilyen az élet.

2011. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok ezzel, hogy akkor ugyan rossz volt, de ha nem történtek volna meg, most nem tartanék ott ahol vagyok, és most jó nekem.
2011. márc. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 DannyZuko ***** válasza:
Visszanézve minden másabb. A katonaság nekem is jó dolog volt visszanézve, de be nem vonulnék még1x. A solgok idővel megszépülnek. Nem kell megbánni semmit amit megtet vagy kihagyott az ember. még ha ki is hat a jövőjére, akkor sem tudja már megváltoztatni a múltat. A jövődet viszont tudod irányítani.
2011. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!