Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A szokásos kérdés: önbizalom....

A szokásos kérdés: önbizalom. Tapasztalatcsere?

Figyelt kérdés

Azt szeretném, ha olyanok segítenének, akiknek sikerült az önbizalomfejlesztés. Szívesen várok tapasztalatokat, könyvcímeket, tippeket...

Kevésbé a külsőségek oldaláról szeretném, de az ilyen kommentek is üdvözölve vannak. :)


2011. márc. 10. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kistini koromban voltam önbizalom hiányos. A pubertáskori dolgok miatt lehetett. Ezt addig sikerült fejlesztenem, hogy ma már naponta hallom, hogy beképzelt és egoista vagyok. Én ezt tudom magamról. Nem tudom, mitől változtam meg ennyire. Az igaz, hogy tini koromban csúnyának éreztem magam, viszont mindig szerettek az emberek, a felnőttek, a kisebbek felnéztek rám. Nem tudom miért. Volt egy olyan stílusom. Én ennek tudom be ezt a változást. De ha ez nem lett volna így, lehet, hogy ma is önbizalom hiányos lennék.
2011. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én jógára és meditációra jártam sokáig igazi buddhista szerzetesekhez, akik tanítottak, igaz, ez nem Mao-on volt. Nagyon sokat jelentett, minden félelmem és kisebbrendűségi komplexusom levetkőztem.....de ehhez hosszú agykontrollra van szükség, ami több év tanulással érhető el, olvass minnél többet a neten rengeteg anyag van, én rengeteg pszihológiai témát olvastam el, ismerd meg az elmédet és önmagad teljesen és a nyugalom legmélyebb szintjeit, ismerd meg a környezeted mert ott is van elég probléma, és ha már rendelkezel a "tisztánlátással" akkor az önbizalomhiány végleg megszűnik....arra a következtetésre fogsz jutni, mások sem különbek nálad, nem jobb emberek, csak a körülményeik mások, de ezen te is tudsz változtatni, ha akarsz
2011. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az agykontroll és a pozitív gondolkodás tényleg nagyon hasznos.

Itt egy jó könyv:

Louise L. Hay-Az erő benned van!

(édesvíz kiadó)

2011. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Titok...

a pozitív gondolkodásra fekteti a hangsúlyt...a filmet is láttam, és a könyvet is olvastam...nehéz rávenni magad, de ha belejössz, sokkal jobban érzed majd magad a bőrödben :)

2011. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!