Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért van az, hogy rámjön...

Mért van az, hogy rámjön valami pánikroham, félek izgulás ok nélkül és hasmenés? Mért van ez? Dolgozat közbe is szok lenni vagy utazás előtt.

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 13:55
 1/5 •ß• ***** válasza:

Pánikbetegség?

Menj el egy pszichiáterhez.

2011. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy azom e van. de már gyanakszok rá...
2011. márc. 13. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem beteg vagy ..ennyi

menj orvoshoz!

2011. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Harinezumi válasza:

Nekem a keresztanyámnak (anyám húga) meg az anyai nagymamám testvérének is ilyen betegsége van. Jelenleg nem tudják megmondani mi bajuk, de gyanakodnak Crohn-szindrómára, meg.. a másik nevét nem tudom, sajnálom. Én mindenképp azt javaslom, hogy menj el orvoshoz.

A keresztanyám diétával, és természetgyógyász-dolgokkal (nem tudom szebben megfogalmazni) próbálkozik, azt hiszem, egész jó "eredményeket" ér el.

Lehet pszichológiai eredetű is, de, ha elmész doktorbához és nem derül ki semmi, akkor azt hiszem, az orvos is javasolni fogja, hogy beszélj pszichológussal.

2011. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szorongsz. Ennyirol van szó. Talán generalizalt szorongás vagy más. Keress fel egy.pszichológust.
2016. okt. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!