Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsenek érzéseim? :O

Nincsenek érzéseim? :O

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok,hogy lassan 2 éve észre vettem,hogy:

-nincs lelkiismeret furdalásom;

-nem érzek félelmet;

-nem zavar,ha beszólnak és éreztem mostanában,hogy boldog vagyok ...

egyszerűen úgy érzem,mintha nem is ember lennék,inkább valami eltorzult agyú akármicsoda... Miért van ez,és mit tegyek,hogy ez ne legyen így ?

14l


2011. márc. 13. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
ha boldog voltál akkor vannak érzéseid -.-
2011. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha másoknak szeretsz rosszat okozni és emiatt nincs lelkiismeretfurdalásod akkor ott már gáz van.

A pszichopata gyilkos is érezhet boldogásot, örömöt...ha gyilkol vagy átver másokat.

2011. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

- az nem baj, ha bizonyos dolgoktól nem félsz. sőt, annál jobb, minél kevesebb dologtól félsz. tanuld meg, hogy mitől nem kell :D

- ne is zavarjon, ha beszólnak neked. inkább, minthogy aztán egész nap ezen járjon az agyad, és emiatt legyen rossz napod.

- ha boldog vagy, akkor tényleg vannak érzéseid, és a boldogság az egyik legfontosabb érzés.

:D

2011. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

ugye nem akarsz gyilkos lenni?

inkább menj pszihiáterhez mert akinek nincs félelme lelkiismerete az könnyen gyilkol

2011. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 •ß• ***** válasza:
Szerintem elírta,és azt akarta írni hogy és NEM érezte mostanában hogy boldog...de javíts ki ha tévedek.
2011. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, bocsi , elírtam :$
2011. márc. 13. 17:06
 7/7 anonim ***** válasza:
23%

nincs lelkiismeret furdalásod-talán nem is volt miért

nem félsz-mert nem történt olyan, lehet ha összezárnának egy adag tarantulával fosnál..csak nem tudsz még róla

boldog vagy, nem zavar a beszólás-ez egy jó tulajdonság:)

ennyi

2011. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!