Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen? Nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? Nincsenek érzéseim?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,még nem voltam szerelmes,nem is volt barátom és talán ezért van az,hogy nincsenek érzéseim vagy nem tudom...Barátnőim,és sokan mások nagyon szeretik a szüleit,nagyszülei,rokonait mindig mondják,főleg lányok az anyukájuknak,telefonba buli előtt,hogy:Szeretlek,anya,de én ezt soha nem mondtam ki,mert valamiért nem bírom kimondani,sőt barátnőim se az igazi barátnőim,ugyanis ők is olyanok,hogy állandóan buli,pia,pasi,meg ilyenek és nincs akinek mondhatnám,hogy szeretlek,mint legjobb barátnőmet.Néha olyan jó lenne egy igazi barátnő akivel mindent megoszthatok,de nincs :S ha anyu megkérdezi hülyéskedésből,hogy kit szeretek jobban őt vagy aput,akkor mindig azt mondom,hogy mindkettőt egyformán,közben meg semmit sem érzek,és ez annyira rossz.Volt már valakivel ilyen?Mit csináljak?Válaszokat előre is köszönöm! :( :( :( 15/L
2011. júl. 31. 01:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkori érzelmi zavar. De mégiscsak van benned szeretet feléjük, ha zavar téged ez a dolog és tenni akarsz ellene.. :) mégiscsak van szíved :)
2011. júl. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%
Ez érdekes. Lehet, hogy az ördög leszármazottja vagy. Nincs a testeden 3db 6-os szám? Esetleg világít a szemed? Érzel néha vérszomjat? Vagy csak szimplán goth lehetsz? Nem tudom...
2011. júl. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam de rátudom magam venni arra,hogy legalább a szüleimnek mondjam,hogy szeretem őket ha másnak egyáltalán nem...
2011. júl. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
igen...de valami annyira nincs rendben... :(
2011. júl. 31. 01:41
 5/26 A kérdező kommentje:
ördögi leszármazott vagy te...!!!Nem vagyok se emo,se goth!!!
2011. júl. 31. 01:42
 6/26 anonim ***** válasza:
Én meghallgatlak ha gondolod :)
2011. júl. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Igazából csak fiú probléma van.Azokat jó lenne valakivel megbeszélni.Volt 3 fiú,aki tetszett,az egyik az nagyon,de nagyon erre tegnap láttam egy rasztás hajú csajjal,a másik kettő pedig összejött a barátnőimmel,úgyhogy elvagyok!
2011. júl. 31. 01:47
 8/26 anonim ***** válasza:
írhatsz fiú vagyok :P
2011. júl. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
jó...majd később!:P :D
2011. júl. 31. 01:49
 10/26 anonim ***** válasza:
az kb. mikor lesz? :)
2011. júl. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!