Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan haladhat az ember a...

Hogyan haladhat az ember a híresség felé? 13L

Figyelt kérdés
13 éves énekeslány vagyok, akusztikus gitáron is játszom, egy barátom szokott kísérni elektromoson. Hogyan haladhatnánk a hírnév felé?:D4
2011. márc. 13. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
youtube
2011. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha máris a hírnév érdekel, és nem a zene szeretete, hagyd a csudába!
2011. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
gyakorolj sokat, a hangszeren is, kell majd egy énektanár (van zeneiskola?) A lényeg, hogy fejlődj, nem a "hírnév" : )
2011. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
hát ha az hajt h híres legyél, akkor sok f@szt fogsz szopni úgy érzem.
2011. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Lefexik egy másik híressággel:D.
2011. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
napiszar...
2011. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Figyel Kislány!:) szerintem egyáltalán nem baj hogy a népszerűség felé ambicionálod magad. DE ne feledd - híresnek és hírhedtnek lenni kettő ,és nem ugyan az .

Szerintem nem baj ha van benned törekvés ,csak nem mindegy ki a példaképed, és mi a célod. Olcsóért bohóckodó 15perc hírnév majd celeb-sors, vagy tényleg kemény meló, hit, erős jellem, kitartás,kitartás és kitartás.


Olvass sokat azokról a nagyokról akik inspirálnak, érdes hogy mennyi mindenen mentek át, és mégis megmaradtak jelenségeknek. (nálam Louis Armstrong,Ella Fitzgerald, Ted Neely, Carl Anderson, Lizz Wright Stb Sbt)


De magyarok közözz is ott pl. Harcs Vera ,és Palya Bea ,nekem ők -hazai értelemben kiváltképp- nem sztárok, sokkal inkább a művészet jeles csillagai .


Szóval HAJRÁ!!!


:)

2011. márc. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

érdes = érdekes


És Harcsa Veronika !


Elnézést korán van :)

2011. márc. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

előző még mindig***


érdemben is válaszolok kiegészítvén a fentieket:


sok nívós meghallgatáson való megjelenés fontos.


És javaslom -bár az irányvonalat amit képviselsz nem tudom-de próbálkozz kinti megmérettetésekre is eljutni később.


Jelenleg úgy látom, a hazai könnyzenei életben nincs perspektíva. A többi meg inkább réteg műfaj nem tömeg piaci termék. Tehát itthon markánsabb a minőség és a popularitás közötti különbség(sajnos a minőség rovására.)


Ennek oka kisebb százalékban keresendő abban hogy kicsi a piac ennyi tehetségnek. Másrészt annyi szemetet lenyom az emberek torkán a média hogy az ingerküszöb egészen alacsonnyá válik, a minőség érzet fogalma pedig öö hogy úgy mondjam "tág értelmesét nyer".


Szörnyű nem igaz ? (lásd valóvilág meg hasonlók)


Na jóó befejeztem.

:)

2011. márc. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a YouTube jó ötlet, bár nem igazán ez az SP-Fluor kategória szeretnénk lenni, csak hogy városon belül legyünk ismertebbek.
2011. márc. 14. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!