Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hallotam a féregtablettás...

Hallotam a féregtablettás "fogyókúráról", ez mit takar? És ha az ember már megfertőzte magát valaki, hogyan lehet belőle meggyógyulni? És az igaz, hogy több híresség is ezzel fogyott le még régebben a 20-as, 30-as, 40-es években?

Figyelt kérdés
2008. febr. 2. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
fúú... én is hallottam ilyenről hogy leengedsz magadba férgeket akik belülről felzabálnak... nem hiszem hogy árulnak ilyesmit és nem a legkellemesebb módja afogyásnak... csak akkor csináljh ilyesmit ha az alakod fontosabb mint az életed. inkább egyél kevesebbet és sportolj. egybk valóban alkalmazták.
2008. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bélféreg-petéket tartalmazó kapszulákat kell lenyelni. A peték kikelnek a bélban és a kis bélférgek a béltartalomból táplálkozva csökkentik az abból felhasználható anyagokat. Egyszerűen eleszik tőled a béltartalmad hasznos anyagait. Szerintem eléggé undorító és veszélyes módja afogyókúrának. Meggyógyulni valami féreghajtó gyógyszerrel lehet szerintem. Biztosan van olyasmi gyógyszer embereknek is, mint amit akutyáknak adnak bélféregre.


Igen, én is hallottam hogy ez régen nagy divat volt. De sokan bele is betegedtek. Végülis az önhánytatás se mai találmány, csak régen kevesebben éltek vele.

2008. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ha le szertnél fogyni egyáltalán nem kell koplalni az előttem szóló elég hülyeséget írt. Sűrűbben(2-3-4 óránként) kell kisebb adagokat enni! és persze kell mozogni is,mozgás után pedig fél órán belül enni. Rggelire sokat,vacsira kevesdebbet és/vagy könyebbet.
2008. febr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kis aligátorokat kell nyelni, az sokkal hatásosabb.

:-)

2008. febr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy kerültem ide... jó régi kérdés! Amúgy bélférgekkel kapcsolatban... úgy tudom hogy csak műtéttel szabadulsz meg tőle... ugyanis a bélben (nem tom h vékony vagy vastas) van beakasztkodva és azt hajthatod akár mivel az ott marad amíg ki nem csippenti az orvos!!! Sok sikert hozzá és sok heget xD(N)
2008. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!