Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rossz feszültséglevezetés:vagd...

Rossz feszültséglevezetés:vagdosom, vagyis inkább "vésem" a karom. Hogy tudnám abbahagyni?

Figyelt kérdés

Tudom,furcsán hangzik, de ez már lelki függőséget is okoz nekem, tehát nem könnyű abbahagynom. Viszont a hegek itt maradnak a karomon, elég feltűnő, és nem is fog elmúlni, tudom, mert van olyan ami már kb fél éve ittvan:/


Igazábol nem is tudom ,miért csinálom, de már nem nagyon tudom abbahagyni. Utána mindig nagyfokú megkönnyebbülést érzek, ezért, gondolom feszültséglevezetés...

Tudom ,más módszerekhez kéne folyamodnom, de már nemnagyon tudok ezzel leállni.


(Amúgy rotringgal szoktam,szó szerint *vésni* , néha ha nincs kéznél más, tollal,vagy egyéb éles tárggyal.)

VALAKINEK HASONLÓ TAPASZTALAT/PROBLÉMA???


2011. márc. 16. 13:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mert tudok Pesten egy nagyszerű alapítványt, ahol hozzád hasonló problémákkal küszködőkkel foglalkoznak.
2011. márc. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Harinezumi válasza:

Mint hasonló "problémás", jelentkezem! Igazából párszor megkérdeztem magamtól, hogy helyesnek tartom-e ezt, de általában oda jutok, hogy "Legalább nem MÁST bántok." És különben is: én ezt nem veszem bántásnak, feszültséglevezetésnek annál inkább.

Ha abba akarod hagyni -ami szerintem elhatározás kérdése-, keresd meg, mi váltja ki, és igyekezz elkerülni az olyan helyzeteket. Illetve, találj egy "biztos pontot" magadnak, és ne a sebeid legyenek azok. Ajánlom, hogy a "biztos pont" éljen, és két lába legyen, meg ugyan annyi karja és tudjon beszélni, kezdésnek. (Tudom, hogy ironikus vagyok. Azt vettem észre, hogy az irónia segít.)

A rotringot viszont nem ajánlom, inkább tarts magadnál rövid pengéjű bicskát, mert a rotring hegye az sok minden, de nem tiszta.

2011. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!