Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan viselkedjek vele?

Hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Hosszú kihagyás után most megyek vissza a munkahelyemre dolgozni.A cég ugyanaz csak egy másik kirendeltségére tettek.A főnököm ajánlotta fel.Nagyon örülök neki hogy ez miatt nem kell utaznom hanem helyben leszek.A gondom az ,hogy egy másik dolgozó helyére vettek fel akit el akarnak küldeni /csak Ő nem tudja ,de szerintem sejti/.Most viszont egy ideig még biztos együtt kell dolgoznom vele.Azt mondják már most elég durván beszél rólam és meggyűlik vele majd a bajom.Idősebb nálam és én nem szeretek senkivel sem rosszban lenni sem tiszteletlenül bánni,de azt nem tűröm ,ha megaláz valaki.Megértem Őt is de a főnököm szerint nem végzi rendesen a munkáját.Hogyan viszonyuljak hozzá?Mit tegyek hogy ne piszkáljon???Vagy legyen harc ?
2011. márc. 17. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld megbeszélni vele a dolgot, a harag nem célravezető.
2011. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!