Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Odamész a haverodhoz és...

Odamész a haverodhoz és megkérded, na milyen a székleted, megtennéd, de most komolyan, nektek kicsit sem rossz erről beszélni?

Figyelt kérdés

mikor mondanám a dokinak ,hogy már kiskorom óta többet fáj a hasam mint amennyit kéne ,és akkor szóba jön ez a székletkedésXD ,ekkor odafagyok, és nem akarok erről beszélni típus vagyok ,persze tudom hogy gyerekes ,de mint valami fóbia belémrögzült17F


bizonyos téren éretlennek tartom magam mint például ezen..

aztán sokszor meg olyan dolgokról szoktam filozofálgatni mint valami irodalmár:D , [link] , rousseauban magamra ismertem ,vajon ő sem szeretett székletkedni:D


és amikor az orvos kérdezi ,mik a panaszok ,már majdnem mondom hogy , lazább a székletem már vagy 1 éve ,és akkor jön egy gondolat ,hogy "ne beszélj ilyenekről mert ez rohadt undorító" ,és az is ,de attól még nem érzem jobban magam.


2011. márc. 19. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyi, igen ilyenekrol nem beszel az ember mindenkivel.


Mondjuk nekem van 1-2 nagyon kizeli baratnom akivel temava kerult mar, 1 pedig akivel reggel mindketten tudjuk h azert kave-cigizunk h meg suli elott "megwcztessuk" magunkat mert attol menni kell xD


Mondjuk nekem dokival se volt ezzel gondom soha.

Nem az jutott eszembe a gyerekorvosomrol h urameg mit fog szolni, meg milyen lenne mar h egy felnott ferfi elott ilyet mondok.


Szerintem ne ugy tekints az orvosodra mint egy civilre, neki ez a foglalkozasa es vszeg sokkal cifrabbakat hallott/latott mar az evek alatt ketlem h o egy kicsot is undoritonak venne ha te elmondanad neki milyen a szekleted!

2011. márc. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kapizsgálom:D
2011. márc. 20. 12:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Haveromtól simán megkérdeném, dokival már kínosabb erről dumálni.xD
2011. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!