Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan látjátok ezt a helyzetet?

Hogyan látjátok ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki (szinte)mindenkit oltogat az osztályban!!!!!!!! A lányok egy része visszaszól,beszólogat, küzd vele.Van 1-2 lány,aki semmit nem reagál,max. látszik,hogy felidegesíti őket,de rá se néznek utána,mintha ő ott se lenne.

Mit gondoltok erről a két típusú reakcióról?


2011. márc. 21. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát erre, mindenki azt mondja, hogy nem kell vele foglalkozni. Van aki zavarában nemtud egyből visszaszólni, vagy "fél", hogy akkor többet kap még.

Szerintem jobb, ha visszaszól az ember.

Szerintem úgy vissza kell oltani a g.cibe, hogy csak nézzen a meglepetéstől. Szerintem.

2011. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jól mondja az első:D

csak ez ugyebár.. egyéntől függ

van aki oltani akar csak ösze vissza dadog zavarában.

de.. az ember tűri tűri.. és ha televan a hocipöje ugy visszatud oltani akármilyen beállítottságú az ember hogy csak na:D

2011. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon durván vissza kell oltani! ott kel megbántani ahol a legjobban fáj neki, ez után kussolni fog!
2011. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nem kell visszaoltani! Ennek pontosan az a lényege, hogy faarccal hallgatod a baromságait, néha talán a képébe röhögsz. (ez egyén- és helyzetfüggő). Ha látja h nem reagálsz rá akkor előbb utóbb megunja. Az ilyeneket csak így lehet kezelni. Mellesleg erkölcsi fölényt jelent számodra,h nem süllyedsz le az ő szintjére.
2011. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!