Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Antiszociálisok! Ti hogyan...

Antiszociálisok! Ti hogyan kezelitek azt a helyzetet, hogy emberek közt kell élnetek? Hogyan lehet a legkisebbre csökkenteni a kellemetlen helyzeteket?

Figyelt kérdés
Engem nagyon lefárasztanak olyan dolgok, ami másoknak teljesen hétköznapi, és legszívesebben 2-3 emberrel élném le az életem maximum. Hogyan tudjátok elviselni az embereket azon kívül hogy minél kevesebbet jártok társaságba? Mert iskolába, munkába úgyis kell menni, vagy néha bevásárolni, vagy ha utazol bárhová, emberekkel vagy körülvéve a buszon....
2011. okt. 13. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is elég antiszociálisnak érzem magam, de tudom hogy ez egy rossz tulajdonságom, és próbálom leküzdeni. Ez nem abból áll, hogy ha a buszon mellém ülnek, egyből nekiállok beszélgetni vele, de ha hozzámszólnak, normálisan válaszolok. Hogy tudom elviselni az embereket..? Ha hülyén viselkednek, magamban szidom őket, ettől megnyugszom:D Beszélgetést sosem kezdeményezek, csak akkor beszélgetek ha ők jönnek hozzám (de nem visszavakkantva pár tőszót, hanem normálisan).
2011. okt. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére nincs ennyi bajom az emberekkel, ha kell elviselem őket, egyszerűen a magánéletemet egyedül élem, ennyi.
2011. okt. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is normálisan beszélek azzal aki tisztelettudó, és nem hülye, de pár szó után is képesek bebizonyítani vagy anélkül is hogy mennyire hülyék a legtöbben és már utálok utcára is kimenni.
2011. okt. 14. 08:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Te azt sem tudod mit jelent az,hogy antiszociális!Mielőtt kitalálsz mindenféle balgaságot,legalább tájékozódhatnál.
2011. okt. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. okt. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
betépek és tépek és csak tépek tovább
2011. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!