Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy látjátok ezt a helyzetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy látjátok ezt a helyzetet? Tényleg joga volt más lányokkal kavarni?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve megismerkedtem egy fiúval, először csak barátok voltunk, aztán szép lassan kialakult köztünk egy párkapcsolat, ami inkább az ő részéről volt komolyabb eleinte. Mikor az elején szóba került a szex téma, megmondtam neki, hogy én hívő vagyok és csak az esküvőm után szeretnék szexelni, és mivel tudtam róla, hogy ő már nem szűz, tehát nyilván nem úgy vélekedik erről a témáról, mint én, azt hittem, hogy ezt nem fogja elfogadni. De ő azt mondta, megérti, hogy ez fontos nekem, és mivel szeret, várni fog. Így megnyugodtam, örültem, hogy ilyen fiúval hozott össze a sors. Azóta eltelt 7 hónap, és nem rég megtudtam, hogy lefeküdt egy másik lánnyal, és állítólag ez nem az első eset, mióta járunk. Rögtön elő is vettem a barátomat, hogy ez mi volt és miért csinálta, erre azzal vágott vissza, hogy milyen jogon vagyok kiakadva, ha én nem szexelek vele, megteszi más. Köpni-nyelni nem tudtam. 7 hónap alatt egyszer se említette, hogy meggondolta magát ebben a dologban, azt hittem, továbbra is érvényes, amit mondott, hogy várni fog. Fordított esetben én inkább vele beszéltem volna, mint hogy megcsaljam. Nem tudom, mit gondoljak, én nem érzem magam hibásnak ebben, mert az elején megmondtam neki, mi van és direkt kérdeztem is, hogy ez neki okés-e, mert tudom, hogy sokan ellene vannak, hogy házasságig nincs szex. Egy szót se szólt ellene, soha nem is mutatta ki, hogy neki ez így nem jó, nem próbált ágyba vinni stb. Hátha ti, mint kívülállók más nézőpontból láttok rá erre a kapcsolatra és meg tudjátok mondani, ki miben hibázott kettőnk közül.


Ja, és tudom, hogy sokak szerint egy begyepesedett, önálló gondolkodásra képtelen, egyház által manipulált birka vagyok, úgyhogy az ezzel kapcsolatos megjegyzésekkel kár koptatni a billentyűket, jobban szeretnék inkább a kérdésemre választ kapni.


2011. szept. 16. 18:24
 1/6 szamóca.. ***** válasza:
72%

hát az bunkóság hogy azt mondta várni fog...

de őszintén... egy egészséges ember ha nem köti így a hite igényli a szexet. nem fogja kibírni. arról ne is beszéljünk hogy az elfojtott szexualitás milyen következményekkel jár. vmilyen elvárásodból lejjebb kell adnod.

2011. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hazug embret fogtál ki. Én a helyedben felpofoztam volna és kiadtam volna az útját. És nem azért, mert szexelni akart, hanem azért, mert hazudott nekem! Ha Őneki nem szimpi a dolog mondja meg, én nem haragszom, de ne hazudjon azt nagyon utálom!!!

23/N

2011. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele, de nagyon rosszul esett, hogy nem volt velem őszinte. Nem baj az, hogy szexelni akar, tudom, hogy ma már sokan hülyeségnek tartják azt, ahogy én gondolkodom. Viszont ebből nem adok lejjebb, és nem azért határoztam így, mert ezt mondja a vallásom, hanem mert így látom helyesnek (most nem részletezném, hogy miért, ezer oka van).
2011. szept. 16. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy téged idézzelek (kérlek, ne vedd magadra): lehet, hogy "egy begyepesedett, önálló gondolkodásra képtelen, egyház által manipulált birka" vagy. Egyébként inkább nem... De legalább van egy erős alapokon álló értékrended, amiből nem engedsz, ezért kiérdemelted a tiszteletemet.

Jól tetted, hogy szakítottál vele. Véleményem szerint egy kapcsolat kettő, és csakis kettő ember között áll fenn, és a kapcsolat puszta léte együtt jár azzal, hogy ne dugjon félre semelyik fél... Sajnálatos módon manapság már nem olyan fontos érték a hűség, az őszinteség és a tisztességesség sem...

20/F

2011. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakítania kellett volna, ha nem voltál elég neki, így tisztességes.
2011. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

te nagyon jól gondolkodsz,ő viszont egy simlis kis bunkó.


ezentúl a gyülekezetedből válassz

2011. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!