Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire vagy céltudatos?...

Mennyire vagy céltudatos? Mindig eléred azt, amit szeretnél? Vannak olyan álmaid, amik már a megvalósulás útjára léptek?

Figyelt kérdés

És egy "mellék kérdés":

Inkább unatkozni, vagy egész nap pörögni szeretsz? Sok a programod, vagy inkább kevés?

:)


2008. szept. 17. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon céltudatosnak tartom magam.

Szinte mindig megteszek bármit, hogy elérjem amit szeretnék, ált. a kitartásom meghozza gyümölcsét.

Vannak.

Hogy unatkozom-e v. pörgök? Ha jó társaság van pörgök. Amikor egyedül vagyok, akkor külső szemlélő lehet,hogy azt látja, hogy unom magam, de ilyenkor a gondolataim peregnek, tervezgetek, megvitatok magamban kérdéseket stb. Program az akad bőven, ha akarom.

2008. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Vannak céljaim, amiket szeretnék elérni, de vannak kiváló halogató technikáim is, ami azt jelenti, hogy sokszor csak akkor tudom rávenni magam, hogy megtegyek valamit, amikor már nagyon közeleg a határidő. Most pl. a szakdolgozatommal pont ez a helyzet :) Ráadásul utálom a körülményes dolgokat.


Sok ismerősöm, barátom van, szeretek ide-oda mászkálni, de ahogy "öregszem" egyre inkább szeretek itthon is lenni, sőt! Néha kifejezetten azt érzem, hogy túl sok a program. De unatkozni azt nem tudom, hogy lehet. Azt annál jobban, hogy semmi értelmeset nem csinálni, órákon keresztül... De a kettő nem ugyanaz :)

2008. szept. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi életemben egy nagy álmomat sikerült csak megvalósítanom, az is évekbe telt. Most ennek a folytatását kellene összehozni de nem merek belefogni, úgy vagyok vele úgysem sikerülne. De én szinte mindennel így vagyok.

A másik kérdésre meg: Nem szeretek pörögni, nyugis dolgokat szeretem, nem szeretek bulizni sem, havonta kimegyek egyszer sörözni, nekem az elég. Inkább elvagyok itthon magamban, jobban szeretek egyedül lenni mint társaságban.

2008. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1*

Az jó, ha céltudatos vagy és megvalósítod az álmaidat. Én kos vagyok és nagyon sokszor megyek fejjel a falnak, de ha már neki mentem, át is megyek rajta. :)

A társasági életet nagyra kell becsülni, hisz életed nagy részét emberekkel töltöd, a baráti körökben pedig emberhez méltó módon tanulsz viselkedni, korodtól függetlenül. A tervezgetés nagyon jó tulajdonság, nekem sosincs kedvem tervezgetni, de mostmár próbálom rendszeresebbé tenni az életemet.


2*

Hát, a halogató technika, az nálam is sokszor életbe lép. :) Én mindig előre helyezem az életemben a muszáj feladatokat, így próbálok egyensúlyt találni a kötelező és a nem kötelező között. De van, hogy jobban szeretem a nem kötelező dolgokat megcsinálni, mert az sokkal élvezetesebb (például: festeni nem kötelező, de fejleszti a vizuális képességeket és e mellett imádom.)

Én is szeretek itthon lenni, csak sajnos most lépnek életbe a muszáj feladatok. Utálom, hogy reggel hajnalban kell kelnem és vásárolni mennem a szokásos dolgokért, amiket mindig elfelejtenek az azt megelőző napon. :) Utálok feleslegesen járkálni. Inkább itthon ülő típus vagyok, de nem vetem meg a szórakozást ;)


3*

Szerintem vágj bele!

Ha belekezdessz, ugyan veszíthetsz, de ha meg sem próbálod, már veszítettél! Ne félj, valami kiskapu mindig lesz, ha valami hibát követnél el. Nekem nagy hibám, hogy könnyen megbánthatok embereket akár akaratlanul is, ezen próbálok változtatni és tűrtőztetni magamat. :)

2008. szept. 18. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, én is céltudatos vagyok, de szerencsésnek nem igazán mondom magam. Általában nem érem el amit szeretnék, ezért is csak reális célokat tűzök ki magam elé. Én inkább unatkozok, minthogy egész nap pörögjek. Többnyire kevés a programom, de elvagyok.
2008. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

7.es koromban vagyis 13 évesen elterveztem, hogy melyik gimibe járok majd, és az érettségi után melyik fősulira megyek és minek fogok tanulni.Most 20 vagyok és itt ülök annak a fősulinak a koleszában. :)

Másrészt egész életemben már egész kislánykorom óta az volt a vágyam, hogy legyen egy nagy szerelem az életemben, akivel mindent át tudok vészelni és aki a végletekig kiáll mellettem, majd esküvő gyerekek...és 5 napja kérte meg a kezem...szóval eddig többnyire sikerült megvalósítani.


Szeretek egyedül lenni, de a társaságo is legalább ennyire szeretem.

2008. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!