Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiatal korban miért nem...

Fiatal korban miért nem tudják értékelni a legtöbben a klasszikus zenéket?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=LQTTFUtMSvQ&feature=player_em..


Beethoven - Für elise


kiraktam facebookra ,csak a hecc kedvéért ,és erre vmelyik odaírja ,"atomcink" ,szerintem teljesen jó hallgatni, annyira megnyugtat.


nem igazán értem a számot pontosan ,ha egyátalán van vmi mondanivalója, de akkor is nagyon szép

17F


2011. márc. 24. 21:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanazért amiért a kötelező olvasmányokat sem szeretik - suliban a klasszikus zenék is kötelezők voltak, énekórán hallgatni, életrajzokat megtanulni, lekottázni... Nekem sem tetszettek régebben, de már én is viszonylag gyakran hallgatok klasszikust. 20n
2011. márc. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
mindössze ennyi akartam ,köszönöm a válaszokat:)
2011. márc. 25. 13:44
 13/19 anonim ***** válasza:

Mert nem tetszik nekik.

"AZTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!JUJJJJ, NEMÁ, KOMOLYAN?:OOOOOOOOO"

2011. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Elozo oldal utolso vagyok.


Nem gaz h nem tetszik neki, de azert atomcinknek titulalni nah az gaz...

Atomcink a Justin Bieber meg a Japan Hotal mert annak nincs zenei erteke.


Egy Beethovent nem fog a gyerek leul i es csak ugy legitarozni/ zongorazni stb, mint ahogy a mai szamokag szoktak konnyuszerrel. Nezt csak meg youtubeon akik hasonlo muvrket tufnak eljatszani azok elott tiszteleg a kozonseg, mert mindenki tudja hogy mennyire komplex es jolmegkomponalt mu, tehat nem mindenki kepes arra hogy eljatssza kivaltkepl ehy Lisztet, az meg hogy hasonlo monumentu alkotast hozzon letre szinte egyenlo a nullaval...

2011. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesirasert telefonrol irok es neha melleutok pluszba eltunik a szoveg iras kozben...
2011. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

én imádom a komolyzenét. kedvenceim a négy évszak, a diótörő, a hattyúk tava, a hófehérke zenéje!

13/lány

2011. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem a komolyzenéket,évelig zongoráztam is :) Megnyugtatnak,gyönyörűek és elgondolkodtatóak :)
2011. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

én mindenevő vagyok. hallgatom ezt a szemét dubstepet is, ha ideges vagyok, de tanuláshoz általában komolyzene, vagy mikor reggel megyek magányosan, fáradtan az iskolába, akkor is mehet a "Requiem".

mindig is lekötött. ez egy ilyen világ. már nem "trendi" az igazi érték.

17/L

2011. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem tud lekötni, de elismerem a művészi értékét. Mondjuk a Liszt-rapszódiát imádom :)

Azért hozzátenném, h az igényesebb metalzenék nem ritkán ugyanazt a művészi színvonalat képviselik.

2011. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!