Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan szokott alakulni az...

Hogyan szokott alakulni az ilyen helyzet?

Figyelt kérdés

3 napja késik, tegnap este barnáztam egy picit, ma reggel gabriel teszt negatív. Mitől lehet?

Hozzá kell tennem van már egy gyerekem, de ott nem volt semmi különös, mikor nem jött még azanap pozi lett és kész. De itt sokszor olvasok ilyet mint ahogy most én vagyok, mi szokott ebből "kisűlni"?


2010. júl. 22. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt, amikor terhes lettem:), csak 3 nap még kevés volt, nem mutattta ki a teszt. Pár nappal később a második már igen! Persze lehet, hogy csak valami cikluszavar.
2010. júl. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi,akkor megnézem pár nap múlva megint. Nem szokott cikluszavarom lenni.
2010. júl. 22. 07:40
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, majd írd meg, mi lett, kíváncsi vagyok:)))
2010. júl. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

aranyos vagy, írok majd!

Olyan fura, eddig mindig én bíztattam másokat, nem gondoltam, hogy valaha én is itt leszek, főleg hogy úgy hittem az előző terhességből adódóan egyből felismerem ha baba van a dologban, de most mégsem.

2010. júl. 22. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!