Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék? Ötletek?

Mit tehetnék? Ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom, hogy van már pár ehhez hasonló kérdés, de én "mélyebbre ásom magam". Szóval kérdésem a következő lenne: Hogyan legyek nyitottabb, közvetlenebb az emberekkel? tudom önbizalom meg stb...de az a problémám, hogy alapjába véve szeretem a társaságot, sehova sem szeretek egyedül menni meg egyedül lenni sem szeretek eleve, de mégis ha valakivel találkozom egyzserűen enm tudok vele elbeszélgetni "csak úgy". Néha még évek óta ismert barátnőkhöz sem tudok hozzászólni...Mit tehetnék ez ellen? se viccet se semmit nemmtudok egyzserűen elsütni ha nagyobb társaságban vagyok, és ha viccelődve piszkáljuk egymást akkor sem tudok visszaszólni, mert nem tudok egyzserűen mit(kb 10 perccel utána jutnak eszembe mondtaok h "héé ezt miylen jó let volna bevágni"...nincs valami könyv erre, avgy videó, vagy egyéb dolgok, amivel tundék javítani ezen?:/

Előre is köszi a válaszokat és bocsi, hogy iylen hosszú lett...


2011. márc. 31. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

"10 perccel utána jutnak eszembe "

hallottad már azt a kifejezést: előszoba filozófus?

azt jelenti, hogy mikor hazaért a filozófiai vitáról, az előszobában jön rá, mit kellett volna mondani..

Sokan ezt kedvesnek tartják, bejön náluk, és előbb-utóbb akkor teret és időt is hagynak, hogy meghallgassák őt..

(Én is jobban kedvelem az ilyet,fárasztó a sziporkázó felszinesség)

2011. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, csak épp nem megyek vele semmire, mert ugyanolyan csendbe vagyok a társaságban és nem találok egy oylan embert sem akinek az ilyen "bejönne" a társaságomban..:/ de köszönöm a gyors választ:)
2011. márc. 31. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:

hát... Ez nagyon fura dolog én még nem halottam ilyenről.

Lehet hogy a helyen érő stressz.

2011. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!