Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom 3hete szakitott velem, de kiderült h neki már 3hónapja van bnöje. :S szeretnék bosszut állni rajta de ugy h azt sose feledje el! Mit tehetnék?! Ötletek?!

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Tudom, hogy a bosszú édes, de akkor sem érsz el vele semmit bármit is tervezel ellene. Inkább örülj neki, hogy megszabadultál valakitől, aki becsapott.
2010. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor meghallottam, hogy az én exem is egy szemétláda, első gondolatom volt, hogy elmegyek hozzá és kikaparom a szemét. Utána lenyugodtam és azt gondoltam úgy lesz a leghelyesebb, ha meghagyom saját nyomorában. Még annyit sem érdemel, hogy kiosszam. És egyedül saját magamat járatnám le a bosszúval. Legyél okos és inkább lássa azt rajtad, hogy leszarod magasról!
2010. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Öld meg.


1 Démon

2010. jún. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy milyen ez... sajnos.... de nem leszel tőle boldogabb, hidd el!
2010. jún. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
és mit érsz el vele? leégeted? azzal csak magadat kicsinyíted le mások szemébe és elvárod hogy utánna összejöjjön veled bárki is, hogy szakítás után beégesd a fejét vagy valami? ez ennyira kicsinyes dolog. amúgy Ti mit vártok az élettől ha ezen jár a csöpp kis eszetek hogy " jajj istenem hogyan bosszuljam meg " -.-'' S Z Á N A L M A S
2010. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem az volt a hatásos , hogy keresztülnétem rajta, ha találkoztam vele, se köszönés semmi, tök természtesen viselkedtem nem voltam zavarba semmi, eleinte nehéz volt, de hallottam , hogy bántotta, hogy milyen vagyok vele !

Leszartam , a bosszú az egy nagyon rossz ötlet !

Ne járasd le magad, hidd el jobban jársz, ha tudomást sem veszel róla ! Próbáld magad túltenni rajta és magaddal fogalalkozz, ne vele !!!!

19/L

2010. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A helyedben akárhányszor csak meglátnám mosolyognék és amennyire csak lehet fesztelenül viselkednék-nagyon idegesítő tud lenni ha látja rajtad hogy meg vagy nélküle is.
2010. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a csaj akivel jár 3 honapja tudja hogy teis voltál neki? mert ha nem akor buktasd le =)
2010. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!